Skip to content

Jak zálohovat nebo kopírovat jednotlivé zprávy pomocí programu Windows Mail

5 de Červenec de 2021
save multiple attachments outlook 1173682 v2 5c1993b0c9e77c0001ea7479

Co je třeba vědět

  • Otevřete složku Windows Mail obsahující zprávu, kterou chcete zálohovat.
  • V Průzkumníkovi Windows vyberte umístění zálohy.
  • Zvýrazněte a přetáhněte zprávu do okna Průzkumníka a přetáhněte ji.

Tento článek vysvětluje, jak zálohovat nebo kopírovat jednotlivé zprávy v programu Windows Mail. Obsahuje informace o otevření nebo obnovení záložních kopií.

Zálohujte nebo kopírujte jednotlivé zprávy jako soubory EML

Ve Windows Mail můžete mít e-maily, které mají zvláštní důležitost. Můžete zálohovat všechna svá e-mailová data a exportovat e-maily jako soubory EML můžete vytvořit záložní kopie jednotlivých zpráv. Zálohujte nebo zkopírujte jednotlivé zprávy v programu Windows Mail exportováním zpráv jako soubory EML:

  1. Otevřete složku obsahující zprávu, kterou chcete zálohovat nebo zkopírovat.

  2. V Průzkumníkovi Windows otevřete složku, kam chcete uložit záložní kopii. Ideálním místem pro ukládání záloh e-mailů jsou síťová umístění, sekundární pevné disky, flash disky, přehrávače médií, DVD-ROM a další vzdálená úložná zařízení.

  3. Zvýrazněte a přetáhněte zprávu do okna Průzkumníka. Pokud je okno Průzkumníka souborů skryté, přetáhněte zprávu na ikonu Průzkumník souborů na hlavním panelu a složka se přesune dopředu.

  4. Přetáhněte zprávu na místo určení.

Otevřete nebo obnovte záložní kopie e-mailu

Otevřete záložní kopie e-mailu a vytvořte kopii zprávy s příponou .eml. Pokud soubory nelze otevřít poklepáním, znovu přidružte soubory .eml. Záložní soubory můžete také importovat do programu Windows Mail (případně do jiného počítače) přetažením souborů do libovolné složky v programu Windows Mail.