Skip to content

Jak získat přístup k účtu Yandex.Mail v e -mailových programech pomocí protokolu IMAP

9 de Září de 2021
GettyImages 108339219 5ba3cc5b4cedfd0025053c92 5c6585f846e0fb0001ca8f7d

Co vědět?

 • Povolit IMAP. Jít do Všechna nastavení rychlostní stupeň (⚙)> Všechna nastavení > E -mailoví klienti > zajistit Ze serveru imap.yandex.com přes IMAP je zaškrtnuto.
 • Příchozí nastavení: Server IMAP: imap.yandex.com, Přístav: 993, TLS/SSL: Ano. Pro uživatelské jméno použijte úplnou e -mailovou adresu.
 • Odchozí nastavení: Server SMTP: smtp.yandex.com, Přístav: 465, TLS/SSL: Ano. Pro uživatelské jméno použijte úplnou e -mailovou adresu.

Tento článek vysvětluje, jak získat přístup k účtu Yandex.Mail v e -mailových programech pomocí protokolu IMAP. Pokyny fungují s většinou e -mailových programů podporujících protokol IMAP.

Váš e -mail na více než jednom místě

Pokud používáte Yandex.Mail výhradně na webu a ve svém prohlížeči, všechny zprávy jsou uloženy na serveru – výlučně (samozřejmě kromě jakýchkoli záložních kopií, které Yandex uchovává). Co takhle mít vlastní kopie na vlastním počítači nebo záložní pásku? Co takhle zkombinovat tyto kopie s preferovaným e -mailovým programem? Co takhle získat rychlost, kterou přináší, a také pohodlí pro vaše zprávy Yandex.Mail? Co takhle používat například Gmail, Outlook.com a Yandex.Mail vedle sebe bez kombinování účtů a přeposílání?

Přístup IMAP k e -mailu Yandex.Mail

S přístupem IMAP k Yandex.Mail získáte nejen kopie vašich e -mailů Yandex.Mail, jakmile dorazí; získáte také přístup a můžete pro organizaci pošty používat všechny složky, které jste nastavili online (zatímco štítky Yandex.Mail, bohužel, nejsou k dispozici). Ať už e -mail odstraníte, podáte soubor nebo jej označíte nebo označíte jako nepřečtený, vaše akce se automaticky synchronizují s Yandex.Mail na webu a v jakýchkoli jiných e -mailových programech, které také přistupují k účtu pomocí IMAP. Chcete -li nastavit protokol Yandex.Mail IMAP, stačí se ujistit, že je pro váš účet povolen přístup IMAP, a použít správné nastavení pro jeho přidání do e -mailového programu (IMAP).

Získejte přístup k účtu Yandex.Mail v e -mailových programech pomocí protokolu IMAP

Abyste se ujistili, že je Yandex.Mail přístupný přes IMAP:

 1. Vybrat Všechna nastavení Ozubené kolo () na horním navigačním panelu Yandex.Mail.

 2. Vybrat Všechna nastavení v nabídce, která se zobrazí.

  Nastavení Yandex Mail se zvýrazněnými Všechna nastavení

 3. Nyní na stránce, kam dorazíte, vyberte možnost E -mailoví klienti.

  Yandex Mail Všechna nastavení se zvýrazněnými e -mailovými klienty

 4. Ujisti se Ze serveru imap.yandex.com přes IMAP je zaškrtnuto v části Použít poštovního klienta k načtení vaší pošty Yandex.

  Nastavení e -mailových klientů Yandex Mail

Nastavte Yandex.Mail pomocí IMAP v e -mailovém programu

S povoleným přístupem IMAP Yandex.Mail můžete nastavit nový e -mailový účet IMAP v e -mailovém programu iOS Mail nebo Mozilla Thunderbird. U ostatních e -mailových programů v něm nastavte nový účet IMAP pomocí následujícího obecného nastavení IMAP a SMTP. Nastavení IMAP na Yandex.Mail (příchozí pošta):

 • Server IMAP: imap.yandex.com
 • Přístav: 993
 • TLS/SSL: Ano
 • Uživatelské jméno: vaši úplnou e -mailovou adresu Yandex.Mail
 • Heslo: vaše heslo Yandex.Mail

Nastavení SMTP serveru Yandex.Mail (odchozí pošta):

 • Server SMTP: smtp.yandex.com
 • Přístav: 465
 • TLS/SSL: Ano
 • Ověření SMTP: Ano
 • Uživatelské jméno: vaši úplnou e -mailovou adresu Yandex.Mail
 • Heslo: vaše heslo Yandex.Mail