Skip to content

Jak získat studentskou slevu Apple

8 de Srpen de 2021
applestudentdiscount ad11e8f753364726811db64341a825a7

Apple má pověst výrobce zařízení, jako jsou notebooky a tablety, které jsou navrženy tak, aby vydržely. Tato trvanlivost však přichází se strmou cenou. Pokud jste student, ušetřete peníze na produktech, jako jsou MacBooky a iPady, se studentskou slevou Apple prostřednictvím UNIDAYS, nebo využijte výhod cen vzdělávání Apple přímo prostřednictvím společnosti. Ceny školného Apple a studentské slevy jsou k dispozici vysokoškolským studentům, pedagogům a učitelům z domácích škol.

Kdo má nárok na ceny Apple Education?

Na rozdíl od většiny studentských slev je cena vzdělávání Apple dostupná pro řadu studentů a pedagogů na všech úrovních. Abyste získali nárok na ceny za vzdělávání Apple, musíte splnit alespoň jeden z těchto požadavků:

 • V současné době je zapsán na vysokou školu nebo univerzitu.
 • Nově přijato na vysokou školu nebo univerzitu.
 • Učitel na jakékoli úrovni ročníku.
 • Učitel z domácí školy na jakékoli úrovni.
 • Fakulta nebo zaměstnanci školy jakéhokoli stupně.

Co vám přináší cena vzdělávání Apple?

Ceny za vzdělávání poskytují malou slevu na většinu produktů Apple. Ušetřete na řadě Apple MacBook, iMac a iPad a také na některém příslušenství a monitorech. V některých případech jsou na konkrétní produkty, jako je Apple Music, k dispozici výraznější slevy. Stránka s cenami vzdělávání Apple uvádí cenu, kterou zaplatíte se slevou na vzdělávání, ale neukazuje původní cenu. Chcete -li zjistit, kolik ušetříte na daném produktu, prohlédněte si tento produkt v obchodě Apple Education, zkontrolujte stejný produkt v běžném obchodě Apple a poté porovnejte ceny. Například v Apple Education Store je základní 13palcový MacBook Air uveden na 899 $, zatímco na běžném obchodě Apple online je to 999 $.

Jak získat studentskou slevu na produkty Apple

Úspora peněz prostřednictvím Apple Education Store je jednoduchá záležitost nakupování na webu vzdělávacího obchodu namísto běžného online obchodu Apple. Na nic se nemusíte hlásit. Budete používat svůj běžný účet Apple. Neexistuje žádný předem ověřovací proces. Zde je návod, jak používat ceny vzdělávání Apple:

 1. Přejděte do Apple Education Store.

  Online portál Apple Education Store

 2. Vyberte produktovou řadu, která vás zajímá.

  Produkty v Apple Education Store

 3. Vyberte požadovaný produkt a poté vyberte Vybrat.

  Vyberte si produkt v Apple Education Store

 4. Vyberte požadované možnosti a poté vyberte Přidat do batohu.

  Tlačítko „Přidat do tašky“

 5. Vybrat Taška na recenzi.

  Zkontrolujte svoji nákupní tašku v Apple Education Store

 6. Vybrat Překontrolovat.

  Odhlášení z Apple Education Store

 7. Vyberte si způsob doručení, zadejte své platební údaje a dokončete proces pokladny normálně. Přestože společnost Apple při nákupu neověřuje vaši kvalifikaci v oblasti cen za vzdělávání, příležitostně provádí audity. Pokud nemůžete svou registraci ověřit, společnost Apple si vyhrazuje právo účtovat na vaší kreditní kartě rozdíl mezi vzděláváním a pravidelnou cenou zakoupených položek.

Získání slevy Apple Student prostřednictvím UNIDAYS

Abyste získali nárok na studentské slevy Apple na UNIDAYS, musíte splnit několik základních požadavků a prokázat svou způsobilost. Musíte být:

 • Nejméně 16 let.
 • V současné době je zapsán na vysokou školu nebo univerzitu.
 • Může mít přístup buď k e-mailu .edu vydanému vaší školou, nebo k ID studenta ve stylu kreditní karty z vaší školy.

UNIDAYS neumožňuje rodičům přihlásit se ke svým dětem. Studenti se musí přihlásit sami a musí splňovat požadavky na věk a zápis.

Co vám poskytne studentská sleva UNiDAYS Apple?

Studentské slevy společnosti Apple na UNIDAYS se liší podle aktuálních nabídek. Kódy kupónů obvykle poskytují paušální slevu na konkrétní produkty, jako je sleva 200 $ na MacBooky, nebo sdílejte propagační akce, které jsou na webu Apple. Dostupnost a typ slev pro studenty společnosti Apple nalezených v UNIDAYS se liší, takže byste měli často kontrolovat, abyste měli přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak UNiDAYS ověřuje zápis studentů?

Na rozdíl od obchodu Apple Education Store, který okamžitě neověřuje váš kvalifikační stav, UNiDAYS ověří váš vzdělávací stav předem. Než získáte přístup ke slevovým nabídkám, budete muset předložit doklad o registraci. UNiDAYS může automaticky ověřit zápis studentů na většině čtyřletých univerzit a vysokých škol. Ruční ověření je k dispozici pro mnoho škol, které v systému nejsou. Jiné společnosti, včetně společnosti Dell, používají UNiDAYS k poskytování slev. Poté, co se zaregistrujete a ověříte svou registraci, využijte výhody studentských slevových kódů UNiDAYS pro stovky společností.

Jak se zaregistrovat do UNIDAYS a najít slevy Apple

Zde je návod, jak se zaregistrovat a nechat se ověřit jako student na webu UNiDAYS, abyste mohli využívat slevy Apple. Nastavte si účet na počítači Mac, PC nebo přenosném zařízení, jako je smartphone.

 1. Přejděte na web UNIDAYS a vyberte Jídelní lístek (tři svislé čáry) v levém horním rohu.

  Tlačítko nabídky na UniDays

 2. Vybrat Přidej se teď.

  Tlačítko „Připojit se hned“

 3. Zadejte svou e -mailovou adresu, vyberte heslo a poté vyberte Přidej se teď.

  UNIDAYS proces registrace

 4. Zadejte informace o škole a vyberte Pokračovat.

  Jednodenní proces registrace zadáním názvu vaší školy

 5. Dokončete proces ověření podle pokynů na obrazovce. Pokud nemůžete ověřit automaticky nebo pokud vaše škola není uvedena v seznamu, požádejte UNIDAYS o pokyny k ručnímu ověření.

Jak používat studentskou slevu Apple prostřednictvím UNIDAYS

Chcete -li získat studentskou slevu Apple prostřednictvím UNIDAYS, podívejte se na aktuální nabídky společnosti Apple. Pokud najdete ten, který chcete použít, UNiDAYS buď vygeneruje kód kupónu, který můžete použít na webových stránkách Apple, nebo vám tento web poskytne aktivační odkaz, který automaticky použije akci a přenese vás na web Apple. Postup funguje takto:

 1. Přejděte na portál UNIDAYS Apple a procházejte dostupné nabídky.

  Přejděte na portál Apple na UNIDAYS

 2. Vybrat Získejte nyní na požadovanou nabídku.

 3. Vybrat Použít kód pokud existuje kód kupónu, nebo vyberte Aktivujte propagaci, který vás přenese na web Apple s automaticky uplatněnou slevou.

  Chcete -li slevu uplatnit na Apple Store, vyberte Aktivovat propagaci

  Typ nabídky slev se liší. Někdy jsou k dispozici kódy kupónů a jindy máte možnost uplatnit slevu.

 4. Pokud existuje kód k uplatnění, zkopírujte jej a poté vyberte Spusťte web. Slevový kód použijte při běžném procesu platby na webu Apple.