Skip to content

Jak získat věci zdarma na Amazonu

3 de Srpen de 2021
how to get free stuff on amazon 4152966 1d45cd9a1189496fab36ca050d732370

Co vědět

  • Prime Music nabízí více než 10 000 písniček zdarma.
  • Na Amazonu je spousta bezplatných e -knih Kindle a můžete je vyhledat.
  • Prime Video má neustále rostoucí knihovnu filmů a televizních pořadů, včetně Prime Originals.

Tento článek vysvětluje, jak získat zdarma věci z Amazonu, včetně hudby, televizních pořadů, knih a dokonce i dárkových karet. Chcete -li získat některé, ale ne všechny, bezplatné položky na Amazonu, musíte se přihlásit k odběru Amazon Prime. Je to 119 $ ročně, ale můžete si to vyzkoušet na 30 dní s bezplatnou zkušební verzí. Můžete také sdílet Amazon Prime (s určitými omezeními) a ušetřit tak ještě více. Pokud jste student, můžete Prime Prime získat 6měsíční zkušební verzi zdarma.

Stahujte a streamujte hudbu zdarma

Amazon má více než 10 000 stažení MP3 zdarma, které si může kdokoli stáhnout a streamovat zdarma. Neexistuje žádný limit, takže si můžete stáhnout tolik nebo tolik, kolik chcete. Bezplatné skladby a alba můžete filtrovat podle nových vydání, populárních interpretů, recenzí zákazníků nebo hodnocení zákazníků. Díky tomu je mnohem snazší najít hudbu, kterou chcete stáhnout. Pokud jste členem Amazon Prime, získáte bezplatný přístup k Prime Music, kde můžete poslouchat více než dva miliony streamovaných skladeb, na vyžádání a bez reklam. K poslechu skladeb a vytváření seznamů skladeb můžete použít aplikaci Amazon Music.

Přečtěte si zdarma e -knihy Kindle

Muž relaxační v houpací síti čtení z digitální knihy

Členem Prime nebo ne, každý si může přečíst zdarma knihy Kindle ze 100 nejlepších e -knih Kindle od Amazonu. Tento seznam si můžete také zobrazit podle žánru a najít tak přesně to, co hledáte. Existují také omezené časové nabídky bezplatných knih Kindle, které se mění téměř denně, takže seznam často kontrolujte. Členové Amazon Prime mohou získat neomezené čtení pro více než 1 000 knih a časopisů s Prime Reading a bezplatným měsíčním výběrem redaktora s First Reads. K dispozici je také knihovna výpůjček Kindle Owner’s Lending Library, kde si můžete zdarma vypůjčit stovky elektronických knih. Každý má možnost sdílet knihy Kindle s rodinou a přáteli a prozkoumat jiná místa ke stažení e -knih Kindle zdarma.

Sledujte filmy a televizní pořady zdarma

Usmívající se dospívající dívka sledování televize s rodinou

Pokud se přihlásíte k odběru Amazon Prime, máte zahrnut Amazon Prime Video, který vám umožní streamovat tisíce filmů, televizních pořadů a originálních programů od Amazonu. Amazon Prime Video můžete získat na spoustě zařízení a dokonce si stáhnout nějaký obsah pro offline prohlížení. Pokud se vám myšlenka Prime Video líbí, ale nechcete se přihlásit k odběru Amazon Prime, můžete za Prime Video platit 8,99 $ měsíčně. Většina obsahu je také k dispozici pro individuální nákup nebo pronájem.

Získejte dopravu zdarma

Žena podepisování dodávky u předních dveří

Při objednávce z Amazonu existují dva různé způsoby, jak získat dopravu zdarma. Pokud jste členem Amazon Prime, jednou z výhod je, že získáte bezplatnou dvoudenní dopravu bez minimálního nákupu. Zdarma můžete také získat standardní dopravu, nespěchající dopravu a dodání podle data vydání. Pokud žijete v určitých městech, můžete také získat bezplatné doručení jeden den, stejný den nebo dokonce 2 hodiny. Pokud nejste členem Amazon Prime, můžete získat bezplatnou dopravu, pokud je váš nákup 25 $ a více a položky, které kupujete, jsou způsobilé.

Získejte zdarma kredity a dárkové karty Amazon

Žena šťastná na svém počítači

Amazonské kredity jsou peníze, které Amazon vloží na váš účet za nákup nebo dokonce získání něčeho, co je již zdarma, na začátek. Tyto kredity přicházejí a odcházejí, ale v minulosti existovalo kredity 5–20 $ za stahování bezplatných aplikací nebo registraci k bezplatnému vyzkoušení jejich služeb. Členové Amazon Prime také získávají kredity na digitální položky za volbu nižší rychlosti přepravy. Několikrát za rok má Amazon nabídky dárkových karet Amazon. Fungují to tak, že během propagace zakoupíte dárkovou kartu Amazon a poté získáte navíc dárkovou kartu 5–10 $. Všechny dárkové karty Amazon můžete poslat sobě a použít je ve svém účtu.

Poslouchejte bezplatné zvukové knihy

Muž se sluchátky relaxační poslech audioknih

Existuje několik způsobů, jak zdarma získat audioknihy na Amazonu, ale budete muset být buď členem Prime, nebo se zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi Audible. Členové Amazon Prime mohou poslouchat bezplatné audioknihy prostřednictvím aplikace nebo webu Audible. Toto je bezplatná část aplikace Audible, která obsahuje bezplatné audioknihy různých žánrů a některé originální zvukové série. Pokud jste se ještě nezaregistrovali do Audible, můžete se zaregistrovat k jejich bezplatné zkušební verzi, která vám poskytne jednu bezplatnou audioknihu a po registraci vyberte Audible Originals. Poté můžete pokračovat v předplatném za 14,95 $ měsíčně nebo ho kdykoli zrušit.

Získejte zdarma položky ke kontrole

Muž pomocí přenosného počítače

Amazon Vine je program, který poskytuje zákazníkům bezplatné položky všech typů výměnou za jejich poctivou recenzi. Mezi produkty, které můžete získat, patří položky, které ještě nebyly vydány. Tyto položky jsou dány vydavatelem, studiem, výrobcem, štítkem nebo jiným prodejcem, který se chce zúčastnit. Amazon Vine je program pouze pro pozvané. Amazon si můžete všimnout tím, že napíšete poctivé a spravedlivé hloubkové recenze. Jakmile získáte jejich důvěru a oni mají produkt ke kontrole, na který byste se dobře hodili, pošlou vám e -mail a požádají vás, abyste se stali Vine Voice a napsali výměnou za položku recenzi.

Ukládejte neomezené množství fotografií zdarma

Žena při pohledu na obrazovku počítače při pohledu na fotografie

Pokud jste členem Amazon Prime, získáte zdarma neomezené úložiště fotografií pro všechny vaše osobní fotografie prostřednictvím Amazon Photos. Získáte také zdarma 5 GB úložiště pro videa. Tuto funkci můžete sdílet s dalšími pěti lidmi.