Skip to content

Jak zjistit, zda vás někdo zablokoval na Snapchatu

12 de Červenec de 2021
how to tell if you are blocked on snapchat 4169359 3d0a29c95051415a9879e50c41e4c567

Co je třeba vědět

 • Pokud jste nedávno chatovali, měli by se objevit ve vašich konverzacích. Pokud ne, jste pravděpodobně zablokováni.
 • Při hledání jejich uživatelského jména nebo celého jména na Snapchatu nenajdete žádnou stopu po osobě, která vás zablokovala.
 • Vyhledejte uživatele z jiného účtu na jiném zařízení. Pokud se objeví ve vyhledávání, byli jste zablokováni.

Pokud máte podezření, že jste byli na Snapchatu zablokováni, budete muset provést následující vyšetřovací práci, abyste to potvrdili.

Způsoby, jak zjistit, zda jste na Snapchatu blokováni

Zde jsou hlavní akce, které byste měli podniknout, abyste zjistili, zda vás někdo na Snapchatu zablokoval.

 1. Zkontrolujte své nedávné konverzace. První velká stopa, která vám řekne, zda vás uživatel zablokoval, je při pohledu na to, zda se zobrazí ve vaší historii chatu. Tento krok je užitečný, pouze pokud jste před vymazáním konverzací chatovali s uživatelem, který vás mohl zablokovat. Otevřete aplikaci Snapchat a přejděte na kartu konverzace klepnutím na ikonu bubliny v dolní části obrazovky nalevo od tlačítka přichycení fotoaparátu. Pokud vás uživatel, u kterého máte podezření, že vás zablokoval, ve vaší složce Povídat si seznamu, přestože s nimi nedávno konverzovali, je to velká stopa. Stále však musíte přejít k dalšímu kroku k potvrzení bloku.

  Nebo jste možná neměli nedávný rozhovor s dotyčným uživatelem nebo jste zapomněli, že jste vymazali svou historii. V takovém případě přejděte k dalšímu kroku.

 2. Hledejte jejich uživatelské jméno nebo celé jméno. Pokud vás uživatel zablokoval, nezobrazí se, když ho hledáte v Snapchatu. Pokud vás však odstranili ze svého seznamu přátel, měli byste být schopni je vyhledat jejich vyhledáním. Je důležité pochopit rozdíl mezi blokováním a odstraněním na Snapchatu. Pokud vás uživatel zablokoval, nenajdete žádnou stopu jeho účtu a ze zablokovaného účtu ho nebudete moci žádným způsobem kontaktovat. Pokud vás uživatel odstranil ze svého seznamu přátel, stále ho najdete ve svém seznamu přátel a budete mu moci i nadále posílat snímky. V závislosti na nastavení jejich soukromí je však nemusí obdržet, pokud jim umožní kontaktovat je pouze jejich přátelé. Chcete-li vyhledat uživatele, u kterého máte podezření, že vás zablokoval, klepněte na ikonu Vyhledávání funkce v horní části obrazovky na kartě konverzace nebo kartě Snap, označená ikonou lupy. Začněte psát uživatelské jméno nebo celé jméno uživatele, kterého chcete vyhledat.

  Vyhledávací pole v Snapchatu pro iOS

  Přesnější výsledky získáte, pokud znáte uživatelské jméno uživatele. Mohlo by existovat několik dalších uživatelů s podobnými celými jmény, ale uživatelská jména jsou jedinečná. Podobně lze kdykoli změnit celé jméno, zatímco uživatelská jména jsou trvalá. Pokud se uživatel zobrazí ve výsledcích vyhledávání, zobrazí se pod Moji přátelé štítek ve vašem seznamu přátel nebo pod Přidat přátele štítek, pokud vás smazali ze svého seznamu přátel. Pokud se uživatel, kterého hledáte, vůbec nezobrazí navzdory hledání jeho přesného uživatelského jména, pak vás buď zablokoval, nebo odstranil svůj účet Snapchat.

 3. Hledejte jejich uživatelské jméno nebo celé jméno z jiného účtu. Neschopnost najít uživatele, kterého jste hledali v posledním kroku, zvyšuje pravděpodobnost, že vás zablokovali; to však stále nestačí k jeho potvrzení. Potenciálně můžete potvrdit, že jeho účet stále existuje, vyhledáním uživatele z jiného účtu. Máte dvě možnosti:

  • Požádejte přítele, aby uživatele vyhledal ve svém účtu.
  • Odhlaste se ze svého účtu a vytvořte zcela nový účet pro vyhledání daného uživatele.

  První možnost je nejjednodušší, protože to znamená, že nebudete muset dělat veškerou další práci spojenou s registrací nového účtu. Vyberte si přítele, příbuzného, ​​spolupracovníka nebo jiného známého, který je na Snapchatu a není přítelem uživatele, o kterém si myslíte, že vás mohl zablokovat. Požádejte je, aby uživatele vyhledali podle jeho uživatelského jména (pokud ho znáte) nebo jeho celého jména. Pokud se místo toho rozhodnete vytvořit nový účet, budete se muset odhlásit ze svého stávajícího účtu Snapchat nebo stáhnout aplikaci do jiného mobilního zařízení, pokud k němu máte přístup. Klepněte na ikonu Přihlásit se tlačítko k vytvoření účtu.

  Tlačítko Zaregistrovat se na Snapchatu pro iOS

  Snapchat vás požádá, abyste zadali své celé jméno, datum narození, uživatelské jméno, heslo a telefonní číslo (nebo e-mailovou adresu). Nyní pokračujte a buď instruujte svého přítele, nebo použijte nový účet k opakování výše uvedeného druhého kroku. Pokud se vám nebo vašemu příteli podařilo najít hledaný uživatelský účet, stačí, abyste potvrdili, že vás skutečně zablokovali.

Pokud žádný z těchto kroků nefungoval, váš přítel pravděpodobně smazal svůj účet.