Skip to content

Jak zkontrolovat e -mail na iCloudu odkudkoli

8 de Říjen de 2021
icloud web 5 5c646d5d46e0fb00017dd922

Co vědět?

 • Ve webovém prohlížeči přejděte na icloud.com a přihlaste se pomocí své e -mailové adresy a hesla Apple.
 • Chcete -li nastavit iCloud ve Windows 10, přejděte na Nastavení > Účty > E -mailové a aplikační účty > Přidejte účet > iCloud.
 • Připojení iCloudu k Windows 10 synchronizuje váš Apple Calendar s vaším Windows Calendar.

Tento článek vysvětluje, jak zkontrolovat e -maily na iCloudu z libovolného webového prohlížeče nebo počítače se systémem Windows 10.

Jak zkontrolovat e -mail na iCloudu z Windows

Váš účet iCloud je kompatibilní s vestavěnými aplikacemi Kalendář a Mail v systému Windows 10, což vám umožňuje přístup k e-mailu, schůzkám a připomenutím prostřednictvím výchozí sady funkcí vašeho počítače. Při nastavování e -mailu na iCloudu ve Windows 10 postupujte podle následujících pokynů.

 1. Přidejte svůj účet iCloud do Windows. Vstupte nastavení v Windows Search pole, které se nachází v levém dolním rohu obrazovky vedle tlačítka Start.

 2. Když se objeví rozbalovací nabídka, vyberte Nastavení: Důvěryhodná aplikace Microsoft Store, nalezený pod Nejlepší shoda nadpis.

 3. The Nastavení systému Windows Nyní by se mělo zobrazit rozhraní překrývající vaši plochu. Klikněte Účty.

 4. Vybrat E -mailové a aplikační účty možnost umístěná pod Účty záhlaví v levém podokně nabídky.

 5. Klikněte Přidejte účet, nalezený v E -mail, kalendář a kontakty sekce.

 6. The Přidejte účet Nyní se zobrazí dialog obsahující seznam typů účtů. Vyberte ten, který je označen iCloud.

 7. Do příslušných polí zadejte přihlašovací údaje k účtu iCloud a klikněte na Přihlásit se po dokončení.

 8. Měla by se zobrazit potvrzovací zpráva informující, že váš účet byl úspěšně nastaven. Klikněte na Hotovo tlačítko pro ukončení Přidejte účet rozhraní.

 9. Vstupte pošta v Windows Search pole, které se nachází v levém dolním rohu obrazovky vedle tlačítka Start.

 10. Když se zobrazí rozbalovací nabídka, klikněte na Mail: Důvěryhodná aplikace Microsoft Store, nalezený pod Nejlepší shoda nadpis. Pokud váš účet používá dvoufaktorové ověřování, aplikace Windows Mail nemusí fungovat podle očekávání s vaším e-mailem na iCloudu. Pokud narazíte na problém, kdy váš účet iCloud nestáhne e -mail nebo váš kalendář, ale místo toho zobrazí chybovou zprávu „Je nutná pozornost“, zkontrolujte svůj e -mail z webového prohlížeče.

 11. The Windows Mail Nyní se spustí aplikace s novým účtem nakonfigurovaným pro stahování e -mailů iCloud a kalendáře iCloud.

Jak zkontrolovat e -mail na iCloudu z webového prohlížeče

Používáte -li starší verzi systému Windows nebo používáte jiný operační systém, můžete k e -mailu na iCloudu přistupovat z jakéhokoli významného webového prohlížeče.

 1. Otevřete webový prohlížeč a přejděte na https://www.icloud.com/.

 2. Zadejte své uživatelské jméno (e -mailovou adresu) a heslo pro iCloud a po dokončení klikněte na šipku přihlášení.

 3. Pokud je ve vašem účtu povoleno dvoufaktorové ověřování, budete nyní vyzváni k zadání šestimístného ověřovacího kódu, který měl být odeslán na váš iPad nebo iPhone. Do příslušných polí zadejte tento kód.

 4. Nyní můžete být dotázáni, zda důvěřujete prohlížeči, který používáte. Pokud používáte veřejné zařízení nebo sdílený počítač, doporučujeme vybrat Nevěřte knoflík. Pokud jste na svém osobním zařízení a nechcete, aby se vám při každém přihlášení do iCloudu zobrazovalo zadání ověřovacího kódu, klikněte na Důvěra. Pokud si nejste jisti, co v tuto chvíli dělat, vyberte Teď ne místo toho tlačítko.

 5. Nyní se zobrazí řídicí panel ikon, ne nepodobný těm, které najdete na domovské obrazovce iOS. Vybrat Pošta ikonu pro odesílání a přijímání e -mailů iCloud, nebo Kalendář ikonu pro přístup ke svým schůzkám a připomenutím.