Skip to content

Jak zobrazit záhlaví e -mailů v programu Windows Mail a Outlook

17 de Září de 2021
GettyImages 484188893new 5a3aec66eb4d52003770e67b

Pokud potřebujete sledovat chybu e -mailu nebo analyzovat a hlásit nevyžádanou poštu, budete chtít zkontrolovat skryté podrobnosti uložené v záhlaví. Ve výchozím nastavení Windows Mail a Outlook zobrazují pouze nejdůležitější detaily záhlaví. S aplikací Outlook je přístup k informacím v záhlaví snadný.

Záhlaví v programu Windows Mail

V předchozích iteracích klientů Windows Mail, jako je Windows Live Mail, byly k dispozici funkce jako detaily záhlaví, ale společnost Microsoft umístila Windows Mail jako bezplatného, ​​ultralehkého e-mailového klienta se základními informacemi. Chcete-li získat přístup k pokročilejším informacím o záhlaví svých e-mailů a existuje několik softwarových řešení třetích stran pro Windows Mail, je používání e-mailového klienta, jako je Outlook, jednodušší a jednodušší.

Jak zobrazit záhlaví pošty v aplikaci Outlook

Vyhledejte informace o záhlaví aplikace Microsoft Outlook ve zprávách Vlastnosti okno. Chcete -li to najít, otevřete zprávu v samostatném okně a přejděte na Soubor kartu a vyberte Informace, poté vyberte Vlastnosti.

Používáte jinou e -mailovou službu?

Většina poskytovatelů e -mailů a klientů vám umožňuje zobrazit záhlaví zprávy. To lze provést v e -mailových programech společnosti Microsoft a také prostřednictvím služeb Gmail, MacOS Mail, Mozilla Thunderbird a Yahoo Mail.