Skip to content

Jak zobrazit zprávu ve formátu HTML pomocí Express a Live Mail

12 de Červenec de 2021
html code 172733338 5a1f39c30d327a0037b063f2

E-maily Windows Live Mail, Windows Mail nebo Outlook Express si můžete prohlížet v HTML, i když jste se rozhodli vždy zobrazovat poštu jako prostý text. Někdy je snazší číst zprávu s plným formátováním HTML. Chcete-li zobrazit konkrétní e-mail ve formátu HTML, nemusíte deaktivovat ochranu režimu prostého textu. Tyto e-mailové programy vám umožňují rozhodnout se na základě jednotlivých zpráv, jaký formát zobrazit. Windows Live Mail a Outlook Express byly společností Microsoft ukončeny. Tento článek je zde zachován pro archivní účely.

Jak zobrazit e-mail v HTML

Zde je návod, jak číst zprávu s formátováním HTML ve Windows Live Mail, Windows Mail nebo Outlook Express:

  1. Otevřete textovou zprávu, kterou chcete zobrazit v HTML.

  2. Přejít na Pohled Jídelní lístek.

  3. Vyber Zpráva v HTML možnost zobrazit verzi e-mailu ve formátu HTML.

Tato metoda nepřevádí e-mail na HTML, jak můžete najít v programu pro převod souborů. Místo toho požadujete původní e-mail, aniž byste odstranili formátování.

Klávesová zkratka pro přepnutí na e-maily HTML

Pokud často vyměňujete zprávu za HTML, je rychlejší použít klávesovou zkratku místo otevření Pohled menu, jak je popsáno výše. Druhou možností pro prohlížení zprávy v HTML je použití Alt+Posun+H klávesová zkratka. Stiskněte a podržte Alt klíč a Posun společně a poté stiskněte H jednou přepnete do režimu HTML.