Skip to content

Jak zrychlit video na iPhone

8 de Červenec de 2021
GettyImages 979457938 72d4040a834f44a484d28e8a8b49eea9

Co je třeba vědět

 • Aplikace Fotky: Klepněte na Alba > Slo-mo.> vyberte slo-mo video> Upravit. Pro změnu rychlosti použijte svislé čáry dole. Klepněte na Hotovo.
 • iMovie: Klepněte na Vytvořit projekt > Film > Média > Video > Slo-mo > vyberte video> klepněte na značku zaškrtnutí> Vytvořit film> Klepněte na časovou osu videa.
 • Poté klepněte na ikonu hodin a poté posuňte jezdec ovládání rychlosti tak, aby se zobrazovalo číslo vedle králíka 1x. Klepněte na Hotovo.

Tento článek pojednává o tom, jak pomocí aplikace Fotky a iMovie změnit rychlost videa slo-mo videí iPhone na normální rychlost. Tyto pokyny platí pro všechny modely iPhone se systémem iOS 13 a novějším. Základní nápady platí i pro dřívější verze iOS, ale kroky se mohou mírně lišit.

Jak zrychlit video v aplikaci Fotografie na iPhone

Snad nejjednodušší způsob, jak změnit rychlost videa ze slo-mo na běžnou rychlost na iPhone, je použít předinstalovanou aplikaci Fotky. Jsou zde uložena všechna slo-mo videa, která pořídíte pomocí svého iPhone. Nástroje pro úpravy zabudované do aplikace Photos mohou zrychlit slo-mo videa. Postupujte podle těchto kroků:

 1. Otevři Fotky aplikace.

 2. Klepněte na Alba.

 3. Přejděte dolů na ikonu Druhy médií sekci a klepněte na Slo-mo.

 4. Klepněte na slo-mo video, které chcete zrychlit.

 5. Když je video otevřené, klepněte na Upravit.

 6. Podél spodní části je sada svislých čar. Ty udávají rychlost videa v daném bodě záznamu. Řádky, které jsou velmi blízko u sebe, označují normální rychlost, zatímco řádky, které jsou daleko od sebe, naznačují, že tato část je ve slo-mo.

 7. Klepněte na lištu, která má v sobě řádky, a táhněte prstem po úseku slo-mo. Tímto způsobem změníte všechny řádky na blízkou verzi, která naznačuje, že mají normální rychlost.

  Screenshoty zrychlení videí typu „sla-mo“ v aplikaci Fotky iPhone.

 8. Když jste změnili rychlost videa, klepněte na Hotovo pro uložení videa. Změnili jste názor a chcete do videa přidat slo-mo? Vyberte část, kterou chcete zpomalit, aby byla uvnitř žlutého pruhu. Poté táhněte prstem po pruhu čar, dokud nejsou řádky dále od sebe.

Jak zrychlit video v iMovie na iPhone

Pokud dáváte přednost tomu, aby vaše aplikace pro úpravy filmů byly o něco výkonnější než Fotky, můžete zvolit Apple iMovie (iMovie si můžete stáhnout v App Store). Aplikace iMovie nabízí všechny druhy funkcí pro úpravy videa, včetně přidávání filtrů, titulů, hudby a dalších. Umožňuje také převádět slo-mo video na běžnou rychlost. Chcete-li zrychlit video v iMovie, postupujte takto:

 1. Otevřeno iMovie.

 2. Klepněte na Vytvořit projekt.

 3. Klepněte na Film.

 4. Klepněte na Média.

  Screenshoty změny rychlosti videa v iMovie na iPhone.

 5. Klepněte na Video.

 6. Klepněte na Slo-mo.

 7. Klepněte na slo-mo video, které chcete zrychlit. Poté klepněte na značku v rozbalovací nabídce.

 8. Klepněte na Vytvořit film.

  Screenshoty změny rychlosti videa v iMovie na iPhone.

 9. Klepnutím na časovou osu videa zobrazíte možnosti úprav ve spodní části obrazovky.

 10. Klepněte na ikonu hodiny ikona pro přístup k ovládacím prvkům rychlosti přehrávání. Ovládací prvky rychlosti jsou sada čar s želvou na jednom konci, představující slo-mo, a králíkem na druhém konci, představujícím rychlost. Číslo vedle ikony králíka vám řekne rychlost videa.

 11. Posuňte jezdec ovládání rychlosti tak, aby se zobrazovalo číslo vedle králíka 1x. To je normální rychlost.

  Úprava rychlosti přehrávání videa

 12. Klepněte na Hotovo uložit video se změnou rychlosti.

 13. Na obrazovce videa klepněte na tlačítko akce (čtverec se šipkou vycházející z něj), abyste video mohli sdílet, exportovat nebo s ním dělat jiné věci.

  Tlačítka Hotovo a Sdílet

Chcete se dozvědět více o videu a úpravách videa na iPhone? Máme články o tom, kolik videí může iPhone obsahovat, jak pořizovat videa a fotografie současně a mnoho dalšího.