Skip to content

Jaká je e -mailová adresa Billa Gatese?

11 de Září de 2021
GettyImages 462020944 f7630154eb634c5f939644d20f6494e5

Když Bill Gates provozoval Microsoft, jeho e -mailová adresa byla veřejně dostupná ([email protected]). 16. července 1982 propojila nová lokální síť všechny vývojové stroje v kancelářích Microsoftu. Tento systém, kterému se říká MILAN, přinesl do společnosti nový, vylepšený systém elektronické pošty. Jak se v korporacích stalo běžným, e -mailové adresy byly přiřazovány jménem, ​​přičemž Bill byl billg. Toto uživatelské jméno se později vyvinulo do jeho staré e -mailové adresy. Poté, co opustil společnost Microsoft, Bill Gates založil a spolu s manželkou předsedal nadaci Bill & Melinda Gates Foundation, takže adresa společnosti Microsoft již není platná. Chcete -li kontaktovat nadaci, pošlete e -mail na adresu [email protected]. Můžete také vyzkoušet [email protected].

Odpovídá Bill Gates na e -maily od cizích lidí?

Gates je a byl zaneprázdněný muž, ale pár lidí hlásilo, že se jim Gates za ty roky rychle dostal.

Ačkoli to není tak běžné jako e -maily Steva Jobse, několik Gatesových e -mailových odpovědí bylo zveřejněno.

  • E -mail od Gatese z roku 2003 týkající se kritiky „použitelnosti systému Windows“ ukazuje, jak podrobný je Gates při potížích s produkty společnosti Microsoft. Jak sám Gates přiznal, toto chování není neobvyklé a jeho řešení by mělo být součástí jeho práce.
  • V roce 1994 měl autor John Seabrook dlouhou e -mailovou korespondenci při práci na příběhu pro New Yorker. Nová forma komunikace byla stále v plenkách a konverzace se zaměřila na důležitost e -mailu. Gates v něm vyslovil několik hlubokých předpovědí. Jeho rada, jak při používání zachovat klid, je dodnes skvělá: „E -mail není dobrý způsob, jak se na někoho zlobit, protože nemůžete komunikovat.

Další informace o kontaktování Billa Gatese

Bývalého generálního ředitele Microsoftu můžete sledovat na jeho blogu na GatesNotes.com, abyste udrželi krok s jeho nejnovější prací. Bill Gates také hovořil s veřejností prostřednictvím Reddit AMA, jako je toto vlákno „Zeptejte se mě na cokoli“. I když můžete Billovi Gatesovi poslat soukromou zprávu na Reddit prostřednictvím jeho pečlivě zvoleného uživatelského jména thisisbillgates, je nepravděpodobné, že bude reagovat. Bill Gates kupodivu nedostává tolik e -mailů, jak byste si mohli myslet. On řekl USA dnes v roce 2013 obdržel pouze přibližně „40 nebo 50 e -mailů denně. “

E -mailový podvod s Billem Gatesem

Pokud vám přijde e -mail od Billa Gatese, že vám chce dát peníze, je to podvod. Jména velká jako Bill Gates podvodníci běžně používají k upoutání vaší pozornosti v naději, že se dostanou vaše peníze, a tenhle koluje už roky. Gates je známý svou filantropií, ale to neznamená, že rozesílá náhodným lidem e -maily s nabídkou milionů dolarů.