Skip to content

Jaká je e -mailová adresa Homera Simpsona?

31 de Červenec de 2021
Simpsons 09 Homer V2F hires1 56e1eccc5f9b5854a9f89a63

Ikonické žluté postavy ze Simpsonových odrážejí (a odrážejí) každý aspekt moderní a popové kultury, včetně e -mailu. V jednom bodě 14. sezóny přehlídky Homer Simpson odhalí svou e -mailovou adresu jako [email protected]. V epizodě s názvem „Táta, který věděl příliš málo“ si Homer najme detektiva, aby zjistil více o své dceři Lisě. Ten (samozřejmě vesele) nabízí svou e -mailovou adresu jako způsob, jak se k němu detektiv dostat. Epizoda byla poprvé vysílána v lednu 2003.

Mohu poslat e -mail Homerovi?

Obrazové jméno AOL chunkylover53 a související e -mailová adresa [email protected] existují. Zaregistroval je Matt Selman, spisovatel „Simpsonových“, přibližně ve stejnou dobu, kdy byla epizoda vysílána.

Můžete poslat e -mail na adresu [email protected], jak to udělalo mnoho dalších. Nicméně – doh! – je nepravděpodobné, že dostanete odpověď. Selman se údajně snažil držet krok s kontrolou účtu a odpovídáním na zprávy jako Homer; se stovkami zpráv, které přicházejí každý den, je však nemožné odpovědět na každou z nich.

Je e -mailová adresa spojena s malwarem?

V minulosti autoři malwaru předstírali, že jsou chunkylover53 a pokoušeli se nasměrovat lidi ke stahování škodlivého softwaru. Tento problém nebyl rozšířený, ale vzhledem k tomu, jak nepravděpodobné je, že byste skutečně dostali zprávu z adresy, jste moudří, abyste byli ostražití.