Skip to content

Je Nintendo Switch online dole … nebo jste to jen vy?

7 de Červenec de 2021
001 is nintendo switch online down or is it just you 4846361 d95930818e9d4bc39ff7535c50087c08

Pokud zapnete Nintendo Switch pouze proto, abyste zjistili, že jeho funkce internetu nefunguje, děje se jedna ze dvou věcí: Buď nefunguje pro každého, nebo je něco špatně ve vašem systému nebo síti. Téměř ve všech případech je problém dočasný a můžete jej opravit změnou několika nastavení nebo jen čekáním. Co dělat, když Nintendo Switch Online nefunguje. Pokyny v tomto článku platí pro Nintendo Switch i Switch Lite.

Jak zjistit, zda Nintendo Switch Online nefunguje

Než vyzkoušíte jakékoli kroky pro řešení potíží, měli byste zkontrolovat, zda služba nefunguje pro všechny. Tady je co dělat.

 1. Zkontrolujte jeho stav na webu Is the Service Down. Spolu s informováním o tom, zda je Nintendo Switch Online aktuálně nefunkční, má tato stránka také graf, který ukazuje problémy, které lidé nahlásili za posledních 24 hodin.

  Web „Is Nintendo Switch Online Down“

 2. Zkontrolujte účty Nintendo na Twitteru. Zatímco společnost obvykle používá několik regionálních stránek sociálních médií (které pokrývají Japonsko, Severní AmerikaSpojené království, a Evropa) ke sdílení novinek a upoutávek, pokud dojde k úplnému výpadku, pravděpodobně zveřejní aktualizace. Můžete také zkusit vyhledat # NintendoSwitchOnline hashtag. I když to konkrétně nesouvisí s problémy s prostojem, možná zjistíte, že ostatní uživatelé píší o problémech pomocí této hashtag.

 3. Hledejte v dalších sociálních médiích další lidi hlásící výpadek.

Pokud se ukáže, že se jedná o obecný výpadek, můžete pouze počkat, až se služba obnoví.

Co dělat, když se nemůžete připojit k Nintendo Switch Online

Pokud Nintendo Switch Online netrpí obecným výpadkem, problém může být s vaší konzolí nebo vybavením. Zde je několik věcí, kterými se můžete pokusit o opětovné připojení systému.

 1. Restartujte přepínač. Vypnutí a opětovné zapnutí hardwaru je jednoduchý způsob, jak vyřešit některé běžné problémy. Měli byste to zkusit, než přejdete ke složitějším metodám řešení potíží.

 2. Zkontrolujte, zda je váš internet funkční. Pokud je vaše domácí síť nefunkční, váš přepínač ani zařízení se nebudou moci připojit. Zkontrolujte počítač, tablet a cokoli jiného, ​​co používá signál, a zkontrolujte, zda jsou připojeny k vaší síti Wi-Fi a internetu.

 3. Zkontrolujte rychlost internetu. I když váš internet funguje, může běžet pomalu nebo přerušovat připojení. Budete se chtít mimo jiné zaměřit na programy využívající šířku pásma, rušení signálu a malware.

  Otestujte si svoji rychlost internetu

 4. Vypněte a zapněte síť. Pokud máte samostatný modem a router, odpojte je oba. Počkejte 30 sekund a poté zapněte modem, počkejte, až se dokončí spuštění, a poté router znovu připojte. Chcete-li restartovat kombinovaný modem a router, jednoduše jej odpojte, počkejte 30 sekund a poté jej znovu připojte.

 5. Přejděte na web podpory Nintendo a vyhledejte pokyny specifické pro přepínač, které mohou problém vyřešit.

 6. Kontaktujte Nintendo. Pokud žádné z těchto řešení nepomůže, můžete kontaktovat tým podpory Nintendo telefonicky, rychlou zprávou, e-mailem nebo textovou zprávou a získat další pomoc.