Skip to content

Mailinator, služba jednorázových e -mailových adres

11 de Září de 2021
Mailinator Alternatives 5c6a566746e0fb0001319c49

Mailinator je bezplatná jednorázová e -mailová služba, která nabízí e -mailové adresy pod doménou @mailinator.com. Pomocí své adresy Mailnator se přihlaste na webové stránky, zaregistrujte software, posílejte na nástěnky nebo v jakékoli situaci, kdy potřebujete e -mailovou adresu, ale nechcete sdělit svou skutečnou adresu.

Mailinator Klady a zápory

Co se nám líbí

  • Adresy se snadno používají a nevyžadují žádné nastavení.
  • K vaší skutečné e -mailové adrese není žádné připojení.
  • Alternativní názvy domén jsou k dispozici, pokud jsou blokovány adresy mailinator.com.
  • Neomezený počet e -mailových adres.
  • Vstupte na adresu Mailinator zadáním uživatelského jména.

Co se nám nelíbí

  • Mailinator je užitečný pouze tehdy, když ve skutečnosti nechcete dostávat poštu.
  • Veškerá pošta Mailinator je veřejná, takže kdokoli může vidět odeslané e -maily.
  • E -maily odeslané do Mailinator jsou dočasné a zmizí po několika hodinách.

Hlavní výhodou Mailinator je, že vámi vytvořené adresy nemají spojení s vaší skutečnou e -mailovou adresou. Když se tedy seznamy registračních e -mailů dostanou do rukou spammerů (ať už omylem, hackováním nebo proto, že je seznam záměrně prodán spammerům), jste chráněni před spamováním.

Vytvořte adresu Mailinator

Výhodou používání Mailinator je, že nevyžaduje žádné nastavení ani registraci. K vytvoření účtu nemusíte ani chodit na web Mailinator. Jediné, co uděláte, je vytvořit alias s @mailinator.com doménu a použijte ji na místě (např. [email protected]).

Zobrazit e -maily Mailinator

Chcete -li zobrazit poštu odesílanou na vaše adresy pro vyhození, přejděte do veřejné schránky doručené pošty Mailinator. Protože nikdo nepoužívá heslo, je Mailinator užitečný pouze tehdy, když nechcete komunikovat. Veškerá pošta odeslaná do Mailinator je veřejná, což znamená, že k jakékoli zprávě, která tam přijde, má přístup veřejnost. Mailinator uchovává e -maily několik hodin, než je odstraní. Jiné jednorázové e -mailové služby mají různě dlouhou dobu uchování e -mailu.