Skip to content

Najít někoho online: 8 bezplatných webových zdrojů

8 de Červenec de 2021
find anyone online 3482687 91a015d74d794f77b299703eff0f47a9

Chcete se s někým znovu spojit? Možná potřebujete vypátrat dávno ztraceného spolužáka, přítele, se kterým jste právě ztratili kontakt, nebo dokonce vyhledat svou genealogii. To vše a ještě více můžete udělat pomocí níže uvedených zdrojů, které vám pomohou najít někoho online. Všechny tyto zdroje vám umožňují sledovat někoho online zdarma. Viz Mám platit za hledání lidí online? k diskusi o tom.

Jak z této příručky vytěžit maximum

Doporučujeme provést následující:

  • Mějte po ruce nástroj textového editoru nebo program na psaní poznámek, abyste měli přehled o tom, co na osobě najdete. Pravděpodobně budete potřebovat více zdrojů, abyste o něm shromáždili dostatek cenných informací, takže udržování všech přihlášených na jednom místě je chytré.
  • Použijte tolik informací o osobě, kolik máte k dispozici. Znáte jejich celé jméno? A co jejich fyzická adresa nebo e-mailová adresa? Také může být užitečné datum narození nebo úmrtí. Tyto informace a další informace vám pomohou při hledání.
  • Nebojte se použít co nejvíce různých zdrojů. Je prakticky nemožné najít na osobě vše, co hledáte, z jediného místa.

TruePeopleSearch: Tři způsoby, jak najít osobu

Vyhledávač zpětných jmen TruePeopleSearch

TruePeopleSearch je jedním z nejlepších vyhledávačů pro vyhledávání lidí online. Můžete najít osobu, která používá její mobilní telefon nebo domácí telefon, její jméno nebo fyzickou adresu. Poté, co někoho sledujete pomocí TruePeopleSearch, je třeba projít spoustu informací, jako jsou jeho aktuální a minulé adresy, telefonní čísla, e-mailové adresy a případní příbuzní a spolupracovníci.

Google: Sledujte někoho na celém webu

Vyhledávání osob Google jménem John Smith

I když je užitečný specializovaný nástroj pro vyhledávání lidí, jako je TruePeopleSearch, pokud informace o osobě nebyly tímto webem shromážděny, nenajdete je. Naštěstí existuje také několik opravdu skvělých vyhledávačů, které můžete použít k rozšíření vyhledávání. Google je ukázkovým příkladem užitečného zdroje pro vyhledání někoho zdarma, protože prohledává obrovské množství webových stránek a má nejrůznější pokročilé příkazy, které můžete použít ke zúžení vyhledávání. Například při psaní John Smith může obecně vyhledat toto jméno, uvést jméno do uvozovek a přidat relevantní informace, jako je to, odkud pochází nebo kam chodil do školy, může hodně pomoci. „John Smith“ Atlanta „Burgess-Peterson Academy“

class = „ql-syntax“>

Facebook: Výzkum cizinců a přátel přátel

Výsledky vyhledávání na Facebooku pro Johna Smitha

Facebook je jedním z největších webů sociálních médií na webu, takže je velmi dobrá šance, že tam hledaná osoba má profil. Pokud máte celé jméno osoby, kterou hledáte, můžete jej použít k vyhledání na Facebooku. Někoho na Facebooku také můžete najít pouze pomocí jeho e-mailové adresy, pokud ji máte. Rovněž může pomoci zadat název střední školy, vysoké školy nebo společnosti, se kterou je hledaná osoba spojena.

Nekrology: Najděte někoho, kdo zemřel

Najit nekoho online 8 bezplatnych webovych zdroju

Další možností je zkoumat někoho prostřednictvím nekrologů. Tato metoda může být na první pokus extrémně snadná a úspěšná, nebo ne. Vzhledem k tomu, že nekrology nejsou vždy zveřejňovány online, jejich nalezení se může ukázat jako obtížné. Pokud se vám však podaří najít o někom více prostřednictvím nekrologu, můžete zjistit vše, od chvíle, kdy zemřel, do kdy a kde se narodil, jestli jsou kolem stále členové rodiny, co dělali pro práci, kde byli bydlení, kde jsou pohřbeni a další.

Veřejné záznamy: Najděte lidi online prostřednictvím veřejných informací

Budova amerického Kapitolu

Osobu můžete najít také prostřednictvím veřejných záznamů. Některé z výše uvedených technik jsou považovány za veřejné záznamy, ale existují i ​​rejstříky trestů, záznamy o narození, rodokmeny, vládní stránky a další, které vám mohou pomoci najít někoho online.

Usersearch.org: Najděte osobu pouze s jejím uživatelským jménem

Usersearch.org zpětně vyhledá uživatelské jméno

Pokud osoba, kterou hledáte, něco na webu provedla, měl by to být uživatel Usersearch.org schopen vyzvednout. Existuje několik způsobů, jak hledat lidi, všechny jsou 100% zdarma k použití a prohledává data na několika webových stránkách najednou. Usersearch.org je nástroj pro zpětné vyhledávání, který vyhledává lidi pomocí jejich uživatelského jména, e-mailové adresy nebo telefonního čísla. Specializuje se dokonce na vyhledávání lidí, kteří jsou uživateli kryptoměny a kteří jsou přítomni na fórech.

LinkedIn: Vyhledejte někoho pomocí obchodních informací

Výsledky hledání lidí na LinkedIn pro John Smith

Pokud znáte jméno osoby, kterou hledáte, zadejte jej do vyhledávacího pole LinkedIn a získáte informace, jako je její aktuální zaměstnání, profesní příslušnost a další. Pokud budete mít štěstí, budete moci na LinkedIn najít spoustu informací a ukončit hledání. Nebo můžete použít to, co najdete, k vyhledání osoby jinde online. Každý kousek se počítá.

Zillow: Najděte informace o osobním domě

Domovská stránka Zillow

Nejlepším způsobem, jak někoho vyhledat, pokud máte pouze adresu, by byl nástroj pro vyhledávání reverzní adresy. Realitní web, jako je Zillow, vám však umožní vyhledat další podrobnosti o domácnosti dané osoby pouhým zadáním adresy nebo PSČ. Když zde někoho hledáte, nenajdete osobu podle jejího jména ani nevykopáte žádnou historii, jako byste to udělali některým z výše uvedených způsobů, ale najdete spoustu podrobností o domácnosti, které jinde nemají obdoby. Zillow vykopává detaily jako odhad hodnoty, metry čtverečních, počet ložnic / koupelen, případně obrázky vnitřku a dvora, rok, kdy byl postaven, a různé rysy domu.