Skip to content

Nalezení složky Windows Mail Store

8 de Srpen de 2021
474068277 56a2898b5f9b58b7d0cbe5b4

E -maily systému Windows Mail můžete vidět ve své doručené poště a dalších složkách, ale tyto zprávy také žijí někde jinde na vašem disku. Umístění složky, ve které Windows Mail uchovává své složky a zprávy, není hned patrné. Přesto není těžké zjistit, zda používáte protokol POP3. Jakmile složku najdete, můžete si zálohovat svůj e -mail.

Určete umístění složky Windows Mail Store

Složku úložiště Windows Mail lze najít pouze v případě, že používáte POP3 s Windows Mail. POP3 je navržen tak, aby ukládal soubory .eml do vašeho počítače. Pokud používáte IMAP s Windows Mailem, pošta se nestáhne a neuloží jako soubory .eml, takže nemůžete zálohovat e -maily tímto způsobem. Chcete -li najít složku úložiště Windows Mail:

 1. V programu Windows Mail vyberte Nástroje > Možnosti z nabídky.

 2. Jděte na Pokročilý kartu a vyberte Údržba.

 3. Klikněte na Uložit složku knoflík.

 4. Zvýrazněte úplné umístění složky kliknutím na umístění pravým tlačítkem myši a výběrem Vybrat vše z rozbalovací nabídky.

 5. lis Ctrl+C zkopírujte řetězec.

Otevřete složku Windows Mail Store v Průzkumníkovi Windows

Nyní, když máte ve schránce cestu ke složce úložiště Windows Mail, je snadné přejít do této složky v Průzkumníkovi Windows.

 1. lis Okna+R..

 2. lis Ctrl+PROTI vložte umístění složky do souboru Otevřeno box.

 3. Klikněte OK otevřete složku úložiště v okně Průzkumníka Windows.

 4. Po otevření složky úložiště se vraťte zpět do programu Windows Mail a zavřete soubor Lokace obchodu a Možnosti dialogy s zrušení tlačítka a zavřete Údržba dialog pomocí Zavřít.

Pokud nemůžete spustit Windows Mail

Pokud nemůžete spustit Windows Mail k identifikaci používané složky úložiště, postupujte takto:

 1. Ujistěte se, že je systém Windows nastaven tak, aby zobrazoval skryté soubory a složky.

 2. Podívejte se na toto standardní umístění: C: Users AppData Local Packages a otevřete složku LocalState Indexed LiveComm. Pokud tam složku úložiště nenajdete, zkuste to C: Users uživatelské jméno AppData Local Microsoft Windows Mail.

 3. Vyhledejte Pošta otevřete složku a otevřete soubory .eml.