Skip to content

Nastavení SMTP služby Windows Live Hotmail

10 de Září de 2021
GettyImages 83560065 57c71f285f9b5829f4554de4

Windows Live Hotmail je nyní Outlook. Windows Live Hotmail byla bezplatná webová e-mailová služba společnosti Microsoft. Byl navržen tak, aby byl přístupný přes web z jakéhokoli počítače na internetu. Několik tisíc beta testerů jej poprvé použilo v roce 2005, poté miliony dalších do konce roku 2006. Značka Windows Live však byla ukončena v roce 2012, kdy společnost Microsoft představila aplikaci Outlook Mail, která v podstatě změnila značku Windows Live Hotmail s aktualizovaným uživatelským rozhraním a vylepšeným funkce. E -mailové adresy mohou zůstat jako „@hotmail.com“, ale již neexistuje stránka věnovaná pouze adresám Hotmail. Outlook Mail je nyní oficiální název e -mailové služby společnosti Microsoft. E -mailové adresy Windows Live Hotmail mohou odesílat zprávy prostřednictvím e -mailového klienta, pouze pokud je použito správné nastavení serveru SMTP. Servery SMTP jsou nezbytné pro každou e -mailovou službu, protože říkají e -mailovým klientům, jak odesílat zprávy. Nastavení SMTP pro váš účet Hotmail jsou relevantní pouze pro odesílání zpráv. Chcete -li přijímat poštu z vašeho účtu prostřednictvím e -mailového klienta, ujistěte se, že používáte správné nastavení POP3 Windows Live Hotmail.

Nastavení serveru SMTP serveru Windows Live Hotmail

Toto jsou nastavení odchozího serveru SMTP pro odesílání pošty pomocí služby Windows Live Hotmail z libovolného e -mailového programu, mobilního zařízení nebo jiné e -mailové služby:

  • Server SMTP Hotmail: smtp-mail.outlook.com
  • Port SMTP Hotmail: 587
  • Zabezpečení služby Hotmail: STARTTLS
  • Uživatelské jméno SMTP Hotmail: Vaše úplná e -mailová adresa Windows Live Hotmail (např. [email protected] nebo [email protected])
  • Heslo SMTP služby Hotmail: Vaše heslo Windows Live Hotmail
Pro svůj účet Hotmail můžete také použít nastavení serveru SMTP Outlook.com, protože tyto dvě služby jsou nyní stejné.