Skip to content

Nový vysavač Samsung se může při nabíjení sám vyprázdnit

29 de Květen de 2023
Bespoke Jet 2 4b163348327f4a5e8fdbefaa5aeddd74

Nový bezdrátový tyčový vysavač, který do vzduchu nevystříkne hromadu prachových částic a během nabíjení vyprázdní vlastní popelnici, je na cestě od společnosti Samsung. Bespoke Jet je nejnovější vysavač společnosti Samsung, který nabízí lehčí rám a vyšší čisticí výkon oproti předchozím modelům. Podle Samsungu Bespoke Jet udrží vaše podlahy čisté, udrží čistý vzduch a udrží se v čistotě. A má vyjít během několika příštích měsíců.

„Čistá stanice All-in-One“ je hlavním tématem tohoto konkrétního modelu, přičemž společnost Samsung uvádí, že udrží váš prostor hygieničtější. Když je připojen k nabíjecí stanici, vysype vlastní popelnici, aniž by do vzduchu rozprášil prachové částice, což Samsung připisuje své technologii Air Pulse. Bespoke Jet se také může pochlubit vícevrstvým filtračním systémem navrženým tak, aby zachytil postupně velké, malé a mikročástice prachu a filtry lze prát v pračce. Bespoke Jet s hmotností 1,44 kg (3,17 lb) je také navržen tak, aby se dal snadno používat v každé části vašeho obytného prostoru a zároveň poskytoval sací výkon až 210 W. Je také vybaven digitálním displejem pro úrovně sání a energii baterie, který podporuje desítky jazyků, a Samsung tvrdí, že velkokapacitní baterie jej nechá běžet až hodinu.

Samsung Bespoke Jet

Vysavač Bespoke Jet společnosti Samsung bude k dispozici koncem ledna v jihovýchodní Asii a Evropě a vydání v USA bude následovat v březnu. Pokud máte zájem, můžete si jeden pro sebe zarezervovat na oficiálních stránkách, ale celková cena zatím není známa.