Skip to content

Odstraňte klávesové zkratky pro oblíbené e -mailové programy

2 de Srpen de 2021
concept envelope with rejected letter 1158248234 05843fdf6fc54369bcef31e9d8af3d8f

Mnoho uživatelů je zaplaveno e -mailovými zprávami a procházení seznamem k třídění, odpovídání a mazání zpráv může zabrat drahocenný čas. Naštěstí většina e-mailových programů nabízí klávesové zkratky nebo tlačítka pro rychlé odstranění, aby bylo mazání nevyžádaných zpráv a nechtěných e-mailů rychlé a snadné. Zde je seznam oblíbených e -mailových programů a jejich zkratek pro rychlé odstranění zpráv. Dotyková zařízení, jako je iPhone a další smartphony, mají často manévr přejetím prstem, což umožňuje snadné a rychlé odstraňování zpráv.

Smazat nechtěné e -maily pomocí zkratek

AOL Mail

V zobrazení doručené pošty nebo seznamu použijte Vymazat ikonu (odpadkový koš) odstraníte zaostřenou položku. Chcete -li odstranit více e -mailů, zaškrtněte políčka u zpráv, které chcete odstranit, a poté vyberte Vymazat ikona (odpadkový koš). Chcete -li obnovit e -mail, který jste omylem smazali, vyberte Odpadky vyberte zprávu, kterou chcete obnovit, a vyberte Více> Přesunout do: Doručená pošta.

Gmail

Některé klávesové zkratky fungují, pouze pokud je máte zapnuté, a klávesové zkratky nejsou podporovány na všech klávesnicích. Chcete -li zapnout zástupce Gmailu, přejděte na Nastavení > Zobrazit všechna nastavení > Všeobecné > Klávesnice zkratky a poté vyberte Klávesové zkratky zapnuty. Použijte # (Shift+3) zkratka pro odstranění e -mailu, který právě čtete, z Gmail.com. To také funguje pro e -maily, které jste vybrali.

Apple Mail

V Apple Mail smažte vybranou zprávu nebo složku jednoduše stisknutím Vymazat nebo výběrem odpadkový koš ikona.

Microsoft Outlook

Chcete -li vybranou zprávu v aplikaci Outlook odstranit, klepněte na Vymazat klíč. Stiskněte Shift+F10+D odstraní vybranou složku ze seznamu. Chcete -li konverzaci odstranit a ignorovat, stiskněte Ctrl+Shift+D. V aplikaci Outlook pro Mac použijte Shift+Delete pro trvalé odstranění vybrané zprávy a použijte Command+Delete aktuální zprávu odstraníte, a pokud je okno zprávy otevřené, zavřete jej.

Outlook.com

V programu webové pošty Outlook.com stiskněte Vymazat pro rychlé odstranění zprávy.

Protonová pošta

Použijte T klíč k odeslání zprávy Proton Mail do koše.

Thunderbird

Udeřte Vymazat klíč k okamžitému odstranění zprávy v Thunderbirdu. Pokud používáte Shift+Delete místo toho obejde složku koše a bude trvale odstraněn.

Windows Mail

Použijte buď Vymazat klíč nebo Ctrl+D k odstranění e -mailů Windows Mail.

Yahoo Mail

Jednoduše stiskněte Vymazat použijte tuto klávesovou zkratku Yahoo Mail a odstraňte zprávu.