Skip to content

Omezení velikosti přílohy e -mailu pro poštu AIM a poštu AOL

11 de Září de 2021
connection 519749779 5a381ef013f12900375a6438

Sdílení obrázků, videí a dokumentů v e -mailech pomocí AIM Mail a AOL Mail je snadné. Obrázky lze posílat přímo a další soubory lze rychle a snadno připojovat. Existují však omezení velikosti souborů, které můžete připojit.

Omezení velikosti pošty AIM a AOL

S AIM Mail a AOL Mail můžete odesílat nebo přijímat zprávy a přílohy až do celkové velikosti 25 MB. Omezení velikosti platí pro kombinovanou velikost všech prvků zprávy, včetně textu, záhlaví a připojených souborů.

Jak posílat větší soubory

Chcete-li odeslat soubory, které v kombinaci s ostatními prvky e-mailové zprávy překračují limit velikosti 25 MB, použijte službu odesílání souborů. Ačkoli mezi těmito službami existují určité rozdíly, základy jsou stejné. Velké soubory nahrajete na firemní server spolu s e -mailovými adresami jednotlivců, se kterými chcete soubory sdílet. Tito příjemci si pak mohou soubory libovolně stahovat. Většina služeb pro odesílání souborů nabízí prémiové balíčky založené na poplatcích a bezplatné nahrávání omezené funkcemi pro menší soubory. Zde jsou některé z nejpopulárnějších služeb:

  • WeTransfer: až 20 GB (2 GB zdarma)
  • TransferBigFiles: až 20 GB (30 MB zdarma)
  • MailBigFile: až 20 GB (2 GB zdarma)
  • DropSend: až 8 GB (4 GB zdarma)
  • TransferNow: až 20 GB (4 GB zdarma)