Skip to content

Osm důvodů pro automatizaci vašeho domova

3 de Srpen de 2021
GettyImages 735934791 5af668deae9ab80036b1ba7f

Slyšeli jste o automatizaci domácnosti a zajímá vás, o čem je ten povyk? Zde je 8 dobrých důvodů, proč se tomu věnovat.

1. Zvyšte pohodlí úkolů

Mnoho úkolů, které se svou povahou opakují, lze provést automaticky nebo s menším počtem kroků pomocí domácí automatizace. Místo zhasnutí nebo ztlumení čtyř různých světel, když se chcete dívat na film, vám domácí automatizace umožní splnit tento úkol jediným tlačítkem.

2. Ušetřete peníze za nástroje

Pomůcky mohou činit několik stovek dolarů za měsíc. Domácí automatizace může vypnout světla nebo automaticky snížit termostat, když je nepoužíváte, a snadno snížit účty za energie o 10% až 25%.

3. Zvýšená domácí bezpečnost

V důsledku špatného osvětlení se v domácnosti stává mnoho nehod. Domácí automatizace dokáže automaticky zapnout světla ve skříních, na schodištích a na jiných tmavých místech, když vstoupíte, a snížíte tak pravděpodobnost, že omylem zakopnete nebo narazíte do věcí.

4. Zabezpečení domova

Bezdrátová domácí bezpečnostní kamera Arlo Pro 2

Přestože je zabezpečení domova prioritou pro každého, vysoké náklady na instalaci nebo měsíční poplatky za monitorování činí z bezpečnostních systémů pro mnohé majitele domů nákladové náklady. Domácí automatizace poskytuje levné řešení zabezpečení domácnosti.

5. Dobré pro životní prostředí

V době, kdy si všichni začínáme více uvědomovat životní prostředí, domácí automatizace poskytuje dobré řešení, které pomáhá chránit naše přírodní zdroje. Produkty pro domácí automatizaci mohou snížit spotřebu energie a automaticky vypnout světla a spotřebiče, když se nepoužívají.

6. Mír mysli

Bezpečnostní kamera Nest

Už nikdy nebudete mít strach o svůj domov. Pomocí domácích videokamer a připojení k internetu můžete zkontrolovat stav svého domova nebo dětí odkudkoli na světě pomocí počítače nebo telefonu s webovým připojením.

7. Učení pro děti

Technologie tu musí zůstat a čím více se vaše děti dozvědí o nadcházejících technologiích, tím lépe budou připraveny na budoucnost. Proměňte svůj domov ve třídu, protože vaše projekty domácí automatizace se stanou pro vaše děti zážitkem z učení.

8. Něco, z čeho se může těšit celá rodina

Rodina využívající bezdrátovou technologii na pohovce v obývacím pokoji

Rodina, která spolu hraje, spolu zůstává. Přestože je domácí automatizace vším výše uvedeným, především je to zábava pro celou rodinu. Zjistíte, že automatizace domácnosti přivede rodinu blíže k sobě, protože se všichni společně seznámí s možnostmi této technologie.