Skip to content

Pomocí prohlížeče fotografií aplikace Mail přidejte obrázek do e -mailu

9 de Říjen de 2021
GettyImages 83560065 57a2e7723df78c3276a5dd84

Pokud ke sdílení obrázků prostřednictvím e -mailu používáte aplikaci Mail na počítači Mac – a přiznejme si, kdo ne – můžete obrázek přetáhnout z aplikace Finder nebo z aplikace Fotky nebo iPhoto do e -mailové zprávy, kterou píšete. Přestože metoda přetažení funguje dobře, zvláště pokud je obrázek, který chcete sdílet, volně uložen ve Finderu, existuje lepší způsob. Aplikace Apple Mail obsahuje vestavěný prohlížeč fotografií, který můžete použít k prohlížení knihoven Aperture, Photos nebo iPhoto. Poté můžete vybrat obrázek, který chcete sdílet, a přidat jej do své zprávy pouhým kliknutím Informace se tento článek vztahuje na poštu v následujících operačních systémech: macOS Catalina (10.15), macOS Mojave (10.14), macOS High Sierra (10.13 ) a macOS Sierra (10.12) Pomocí aplikace Mail Photo Browser je mnohem jednodušší než otevřít Aperture, Photos nebo iPhoto a poté přetáhnout obrázek do aplikace Mail. Má také tu výhodu, že nevyužívá systémové prostředky ke spuštění jedné z fotografických aplikací.

Pomocí aplikace Mail’s Photo Browser

Proces používání Prohlížeče fotografií v aplikaci Mail nemůže být jednodušší:

 1. Zahájení Pošta pokud již není spuštěn, klikněte na jeho ikonu v Docku.

 2. Otevřete obrazovku nové zprávy a začněte psát svou zprávu.

 3. Klikněte na Prohlížeč fotografií ikonu v pravém horním rohu panelu nástrojů nové zprávy. Vypadá to jako dvě skládané fotografie.

  K Prohlížeči fotografií se můžete dostat také výběrem Okno na Pošta panel nabídek a kliknutí Prohlížeč fotografií v rozevírací nabídce.

 4. Klikněte Fotky nebo některou z dalších dostupných možností knihovny v rozevírací nabídce Prohlížeč fotografií.

 5. Procházejte miniaturami ve zvolené knihovně.

 6. Dvojitým kliknutím na libovolnou miniaturu zobrazíte větší verzi obrázku.

 7. Klikněte a přetáhněte vybranou fotografii do těla e -mailové zprávy. Je vložen kamkoli, kde je umístěn váš kurzor, ale můžete jej vybrat a přetáhnout na jiné místo. Pokud v tuto chvíli vypadá příliš velký, nedělejte si starosti.

  V prohlížeči fotografií můžete přetáhnout buď ze zobrazení miniatur, nebo ze zvětšeného zobrazení. Když do zprávy přetáhnete fotografii, do záhlaví e -mailu se přidá řádek pro velikost zprávy a velikost obrázku.

 8. Otevři Velikost obrázku rozbalovací nabídku v záhlaví e-mailu a vyberte Malý, Střední, Velký, nebo Aktuální velikost pro změnu velikosti obrázku v e -mailu.

  Nepřehlédněte tento krok, zvláště pokud připojujete několik obrázků. U fotografií ve skutečné nebo velké velikosti může být váš e -mail příliš velký, než aby jej poskytovatel zvládl.

K vyhledání obrázku, který chcete použít, můžete použít vyhledávací lištu ve spodní části Prohlížeče fotografií k vyhledávání podle klíčových slov, názvů nebo názvů souborů.

Další způsoby přidání fotografií do e -mailu

Na fotografii můžete kliknout a přetáhnout ji do e -mailové zprávy téměř z libovolného místa, včetně pracovní plochy, okna Finderu nebo otevřeného dokumentu v jiné aplikaci. K e -mailové zprávě můžete také připojit fotografii kliknutím na ikonu Připojit ikona kancelářské sponky na panelu nástrojů okna zprávy. Odtud vyhledejte cílový obrázek na svém počítači Mac a klikněte Vyberte soubor.

Udržujte soubory malé

Při odesílání souborů e -mailem mějte na paměti, že u poskytovatele e -mailu můžete mít omezení velikosti zpráv a příjemci mohou mít u poskytovatelů e -mailu omezení velikosti zpráv. Jakkoli lákavé může být odesílání obrázků v plné velikosti, je obvykle lepší posílat menší verze. Můžete přepínat mezi velikostmi a vybrat si nejlepší velikost pro svůj e -mail, ale možnosti Malá a Střední jsou s největší pravděpodobností nejlepší volbou pro e -maily.