Skip to content

PopSockety mohou být úžasnější, než jsme si mysleli

7 de Srpen de 2021
don t follow your dreams follow my instagram t20 8l3ZXZ e997d6982d0246a981de87adfefed5fa

Klíčové informace

  • PopSockets jsou malá vyskakovací držadla/stojany, které se drží na zadní straně telefonu.
  • Jsou to asi nejužitečnější způsob, jak utratit 10 $ za příslušenství k telefonu.
  • PopSockety nejsou jen pro teenagery.
Už jste někdy nalepili PopSocket na zadní část telefonu? Ne, protože ty věci jsou pro teenagery, že? Ukázalo se však, že je to poprvé v historii, kdy se mladistvým něco podařilo. PopSocket může být nejlepším příslušenstvím, které si můžete k telefonu koupit. Je to rukojeť, kabeláž, stojan a další. Dlouho jsem byl zvědavý na PopSocket, ale dokud jsem jeden neudělal na zadní část svého iPhone 12 Mini, nikdy jsem nevěděl, jak mohou být dobří.

Fiddle a Fidget

PopSocket je skládací plastová houba, která se drží na zadní straně telefonu a lze ji vysunout prstem. Když je složený, je dostatečně malý, aby se telefon stále dal zasunout do těsné kapsy. Když to vyskočí, může se stát mnoho věcí. Ale buďme zde upřímní. Jeho nejdůležitější funkcí je hračka. Můžete to otočit, vyklopit, otevřít tak, aby jedna strana byla dovnitř a jedna strana ven, a pak si s tím dál hrát. Pokud jde o gadgety, které ve skutečnosti nebyly navrženy jako hračky, se PopSocket nachází přímo nahoře s otevíráním a zavíráním flip topu pouzdra AirPods.

Stojan a podpora

Užitečnost PopSocketu závisí na tom, kde jej umístíte a jak velký je váš telefon. Na malém iPhonu mini je perfektní nalepení do středu zad. V tomto místě ho můžete otevřít a poté vklouznout mezi prostřední a prsteníkové prsty (alias Spockův úchop). Díky tomu je téměř nemožné upustit telefon, ale také získáte plný přístup na celou obrazovku palcem. Je to perfektní rukojeť pro čtení, lehké psaní a – pokud telefon otočíte o 90 stupňů – pro sledování filmů. Tento snadný a bezpečný úchop jednou rukou je také ideální pro pořizování fotografií, jednou rukou nebo dvěma. I když PopSocket nebyl vhodný pro nic jiného, ​​chtěl bych ho pro povinnosti při fotografování.

Mladý člověk pořizuje obrázky s prarodičem a pomocí PopSocket na telefonu jej drží na místě.

Původně jsem dostal PopSocket, protože jsem chtěl používat svůj iPhone mini bez pouzdra, a PopSocket ztěžuje pád a umožňuje nastavit telefon na mokrý kuchyňský povrch, což dává trochu vůle. Brzy jsem ale přešel na pouzdro, protože jsem paranoidní, a protože pouzdro s rtem vám umožňuje položit telefon lícem dolů, skrýt obrazovku, aniž by se obrazovky čehokoli dotkla a poškrábala se. Naštěstí můžete PopSocket několikrát vyjmout a znovu nalepit. Nejprve se však ujistěte, že je zadní část telefonu nebo pouzdra čistá. Isopropylalkohol je k tomu ideální.

Starý pohotovostní režim

Už jsem to naznačil výše, ale další věc, ve které je PopSocket skvělý, je stát. Plně rozšířený vám umožní podepřít malý telefon v dokonalém úhlu pro sledování videí nebo jen pro sledování obrazovky při nabíjení. S větším telefonem můžete udělat to samé, když popSocket přilepíte blíže k jednomu okraji. Ve skutečnosti byste pravděpodobně měli experimentovat s ideálním umístěním telefonu před jakýmkoli lepením. PopSocket je také vhodný pro podepření telefonu při fotografování. Můžete jej dokonce zavěsit na okraj pevného šálku nebo sklenice. Nebo můžete použít prodloužený PopSocket jako vřeteno, kolem kterého omotáte kabel pro sluchátka nebo nabíjecí kabel. „Už dlouho jsem zvědavý na PopSocket, ale dokud jsem jeden neudělal na zadní stranu svého iPhonu 12 mini, nikdy jsem nevěděl, jak jsou dobří.“

Nejen telefony

Viděli jsme nějaké šílené obrázky, kde lidé nalepili na své telefony více PopSocketů, což vypadá, že by bylo těžké udržet celé nastavení. Ale stojí za to koupit doplňky pro vaše další gadgety. Pokud máte například Kindle, PopSocket usnadňuje čtení jednou rukou. Nebo co takhle nalepit jeden na přední pravý panel malého fotoaparátu, aby se snadněji držel? Když začnete hledat věci, na které byste měli umístit PopSocket, uvidíte spoustu příležitostí. A to je předtím, než se dostaneme k přizpůsobení a barevným možnostem, které jsou pravděpodobně skutečným důvodem, proč teenageři milují tyto věci. Koneckonců, jaký lepší způsob, jak ukázat, že jste jednotlivec, než koupit předem vyrobenou firemní plastovou houbu, abyste odlišili svůj kapesní počítač+ 500 $?