Skip to content

Přijímejte e -mailové odpovědi na jinou adresu, než ze které odesíláte

7 de Říjen de 2021
GettyImages 598255918 57cdeb1e3df78c71b685fe8b

Co vědět?

 • Jít do Nastavení > Zobrazit všechna nastavení > Účty a import, pak v Odeslat poštu jako sekci, vyberte Upravit informace vedle e -mailové adresy.
 • Vybrat Zadejte jinou adresu pro odpověď, zadejte adresu a poté vyberte Uložit změny.
 • Vyberte e -mailovou adresu vedle Z pole v horní části zprávy vyberte ze seznamu účtů „odeslat poštu jako“.

Tento článek vysvětluje, jak změnit adresu pro odpověď v Gmailu, aby se odpovědi na vaše zprávy dostaly na jinou e-mailovou adresu.

Jak nastavit e-mailovou adresu pro odpověď

Chcete-li změnit nastavení odpovědi v Gmailu:

 1. Vybrat Nastavení zařízení, poté vyberte Zobrazit všechna nastavení z rozevírací nabídky.

 2. Přejděte na Účty a import tab.

  Karta Účty a import

 3. V Odeslat poštu jako sekci, vyberte Upravit informace vedle e-mailové adresy, pro kterou chcete nastavit adresu pro odpověď.

  Prijimejte e mailove odpovedi na jinou adresu nez ze ktere upravit informace“ class=“lazyload“ id=“mntl-sc-block-image_1-0-17″ >

 4. Vybrat Zadejte jinou adresu pro odpověď.

  Zadejte jinou adresu pro odpověď

 5. V Adresa pro odpověď textového pole, zadejte adresu, na kterou chcete dostávat odpovědi.

  Pole pro odpověď na adresu

 6. Vybrat Uložit změny.

  Uložit změny

 7. Tento postup opakujte pro všechny e -mailové adresy, které používáte.

 8. Chcete-li přestat používat adresu pro odpověď, vraťte se k těmto krokům, vymažte e-mailovou adresu a poté vyberte Uložit změny.

Proč změnit adresu pro odpověď v Gmailu?

Jedním z důvodů změny adresy pro odpověď v Gmailu je, když máte k účtu připojeno více adres „odesílat poštu jako“ a nechcete na tyto účty zasílat odpovědi. Představte si například, že [email protected] je vaše primární adresa a také chcete posílat poštu jako [email protected], což je váš další účet Gmail. I když odesíláte zprávy jako [email protected], tento e -mailový účet často nekontrolujete, takže nechcete, aby na něj byly zasílány odpovědi. Místo přeposílání e-mailů z adresy [email protected] na adresu [email protected] změňte adresu pro odpověď. Tímto způsobem, když odesíláte zprávy z jiné@gmail.com, příjemci reagují jako obvykle, ale jejich e -mail jde na [email protected] místo [email protected].

Přepínejte mezi adresami pro odpovědi v Gmailu

Když posíláte e -mail z jiného účtu, který jste si nastavili v Gmailu, vyberte e -mailovou adresu vedle Z pole v horní části zprávy. Odtud vyberte ze seznamu účtů „odesílat poštu jako“. Příjemce uvidí něco takového v řádku Od e-mailu, který odešlete s jinou adresou pro odpověď:

[email protected] jménem (vaše jméno)

V tomto případě byl e-mail odeslán z adresy [email protected], ale adresa pro odpověď je nastavena na [email protected]. Odpovědí na tento e -mail odešlete zprávu na [email protected].