Skip to content

RCA Video Doorbell Camera Review

5 de Květen de 2022
hero IMG 4428 Final 5c91426946e0fb000187a3ad
Co máme rádi

 • Silná základní funkčnost
 • Cenově dostupné
 • Skvělá kvalita videa
 • Rozšiřitelné úložiště bez poplatků

Co se nám nelíbí

 • Neinspirativní design
 • Žádné připojení k chytré domácnosti
 • Mobilní aplikaci chybí lesk

Videokamera RCA Video Doorbell Camera je silná inteligentní kamera zvonku, která postrádá některé z lesku svých konkurentů, ale svou práci zvládne bez poplatků za předplatné.

3.3

Videokamera RCA Doorbell

Videokamera RCA zvonku

v tomto článku

Zakoupili jsme kameru RCA Video Doorbell Camera, aby ji náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Pokračujte ve čtení pro naši úplnou recenzi produktu.

Při výběru chytrého videozvonku pro váš domov existuje řada úvah, které sahají od vzhledu a funkčnosti až po počáteční cenu a průběžnou investici. Výběr něčeho, jako je Ring’s Video Doorbell Pro nebo Video Doorbell 2, přichází s některými přidanými funkcemi, jako je sociální zdroj sousedství a kompatibilita s jinými zařízeními pro chytrou domácnost, ale budete muset platit průběžné předplatné, abyste mohli používat některé z jejich cloudových služeb. funkce. Chcete něco, co je jednodušší, přímočaré a nevyžaduje průběžné poplatky? Videokamera RCA je ideální volbou, nabízí vysoký výkon a užitečné základní funkce. Tato kabelová varianta nemá stejnou úroveň prvotřídního lesku nebo přitažlivosti jako některé konkurenční chytré zvonky, ale cenově dostupná jednorázová cena je přitažlivá. Testovali jsme zvonek namontovaný na domě déle než týden, odpovídali jsme na bzučení domovního zvonku, prohlíželi jsme záznamy detekce pohybu a zvažovali, jak si RCA Video Doorbell Camera stojí proti některé klíčové konkurenci.

Videokamera RCA zvonku

Design: Plast, není tak fantastický

RCA Video Doorbell Camera není tím nejstylovějším video zvonkem. Ve skutečnosti nám tvar, velikost a důkladně plastový design připomínají dálkové ovládání streamovacího boxu Roku a vypadá to, že má na sobě trojici velkých tlačítek. Ve skutečnosti má jen jedno tlačítko: to velké dole s ikonou budíku, které má kolem sebe zářící modrý kroužek, který je vidět v noci. To by však mohlo být matoucí, protože velký pohybový senzor uprostřed také vypadá jako něco, co byste chtěli stisknout. Úplně nahoře je 3megapixelový fotoaparát, který zaznamenává živý pohled na své okolí, abyste si jej mohli prohlédnout na svém zařízení se systémem iOS nebo Android prostřednictvím aplikace RCA. Není to křiklavé, jistě, ale RCA Video Doorbell Camera je funkční a sotva bolí oči. Můžete také přepínat mezi třemi zahrnutými barvami čelního panelu: Satin Black, Satin Silver a Venetian Bronze. Je také relativně tenký, s rozměry 5,08 x 1,77 x 0,83 palce, což by z něj mělo udělat snadnou náhradu za váš současný zvonek na zárubni. 1:40


Podívejte se, jak se skládají nejlepší chytré zvonkové kamery

Proces nastavení: Zvažte profesionála

Kamera RCA Video Doorbell musí být pevně připojena ke stávající kabeláži domovního zvonku s transformátorem 8-24V AC. Kromě vrtačky a tužky nebo fixu je v krabici vše, co potřebujete k dokončení instalace. To zahrnuje malou napájecí sadu pro váš zvonek nebo rezistor pro vaši stávající kabeláž, potřebné šrouby, kotvy a matice drátů, drátěné vodiče, vrtáky, malý šroubovák a vodováhu pro zarovnání zvonku na vnější stěnu.

Není to křiklavé, jistě, ale RCA Video Doorbell Camera je funkční a sotva bolí oči. Dodává se také se třemi montážními deskami: jedna je plochá, druhá mírně nakloněná doleva nebo doprava a poslední lze naklonit nahoru nebo dolů. Ty vám umožní namontovat zvonek tak, aby co nejlépe vyhovoval vašemu vchodu a procházce. Například náš zvonek byl namontován s bočním úhlem držáku, aby se přizpůsobil zvednutému okraji rámu dveří proti bouři. Pokud jsou vaše dveře po malém schodišti, můžete zvážit naklonění zvonku dolů. Pokud zvládáte manipulaci s elektrickým vedením, měli byste být schopni dokončit instalaci sami. Pokud se však obáváte interakce s tranzistorem nebo dráty, možná budete chtít najmout elektrikáře nebo profesionálního instalačního technika. V našem případě jsme nechali licencovaného elektrikáře opravit stávající elektroinstalaci ve zkušebně a během tohoto procesu nainstaloval zařízení. Po instalaci trvá uvedení zvonku do provozu prostřednictvím aplikace RCA Security pro chytré telefony jen několik minut. Naskenujete QR kód na samotném zvonku nebo v návodu k použití, připojíte se k domácí Wi-Fi síti a poté by mělo být vše nastaveno během několika rychlých kroků.

Videokamera RCA zvonku

Videokamera RCA zvonku
Videokamera RCA zvonku

Výkon: Funguje dobře, s úpravami

RCA Video Doorbell Camera je navržena tak, aby monitorovala váš vchod díky kombinaci pohybového senzoru a videokamery, která neustále snímá prostor pro pohyb. Když zaznamená pohyb v určeném rozsahu, dostanete upozornění prostřednictvím aplikace pro chytré telefony. Když někdo stiskne tlačítko domovního zvonku, vydá tichý zvuk a poté upozorní váš smartphone, což vám umožní zobrazit informační kanál a rozhodnout se, zda odpovědět nebo ne. Kromě toho můžete kdykoli nahlédnout do živého náhledu, a to i bez pohybu nebo stisknutí tlačítka. Zpočátku byl pohybový senzor po vybalení příliš citlivý a upozorňoval nás na pohyb až 18 stop od dveří. Na rozdíl od Ring’s Video Doorbell Pro nemůžete vytvořit vlastní zónu v pohledu kamery, ale můžete si vybrat přednastavené oblasti vzdálenosti od domovního zvonku. Každé projíždějící auto vyslalo výstrahu a dokonce i na devět stop citlivosti jsme dostali upozornění na každého chodce, který se zatoulal kolem. Nakonec jsme se rozhodli rozpoznat pohyb do vzdálenosti pouhých tří stop od dveří, takže výstrahu spustili pouze lidé, kteří se aktivně přiblížili ke vchodu.

Videokamera RCA Video Doorbell Camera dosáhla skvělé úrovně, pokud jde o kvalitu, sadu funkcí a cenu. Od tohoto okamžiku RCA Video Doorbell Camera fungovala tak, jak byla inzerována. Spustilo to výstrahu, když jsme přišli a odešli, nebo když poštovní dopravce doručil poštu. Když přišel pracovník komunálních služeb zkontrolovat plynoměr, mluvili jsme s ním přes aplikaci pro iPhone a požádali ho, aby chvíli počkal, abychom psa zadrželi. Oba jsme se jasně a efektivně slyšeli. RCA Video Doorbell Camera se nedodává s žádným druhem plug-in mechanismu zvonění pro váš domov, ačkoli pokud máte existující zvonek, lze jej k němu připojit. Zařízení RCA bohužel nemá chytré domácí háčky pro připojení k jiným zařízením, takže nemůžete nastavit Amazon Echo nebo Google Home, aby vás upozornily, když někdo stiskne bzučák, nebo použít aplety IFTTT pro další funkce. Pokud je váš telefon ztišený a nejste v doslechu vlastního zvonku, pravděpodobně nepoznáte, že někdo bzučí. Zařízení RCA se pro své nahrávky nespoléhá na cloudové úložiště. Místo toho se dodává s 16gigabajtovou microSD kartou (a může se vejít až 128 GB), která ukládá místní nahrávky a umožňuje vám k nim přistupovat prostřednictvím aplikace pro chytré telefony. To je důvod, proč nemusíte platit za předplacenou službu, na rozdíl od zvonků Ring.

Videokamera RCA zvonku

Kvalita videa: Docela ostré

Třímegapixelová videokamera nabízí 180 stupňové vertikální a 105 stupňové horizontální zorné pole, které přesahuje hranice displeje vašeho smartphonu, což vám umožní přetáhnout obraz, abyste viděli o něco více ve všech směrech. Kamera RCA dokáže také zachytit Ultra HD (4K) video, které slibuje o 50 procent více detailů než standardní obraz 1080p. Od standardního pohledu jsme nedokázali rozeznat rozdíl, nicméně přiblížení záběru odhalilo ostřejší pohled na vzdálenější objekty a lidi v Ultra HD. Toto vysoce kvalitní nastavení však zabírá více místa na kartě microSD, která je normálně navázána na záznam stovek událostí detekovaných pohybem. RCA Video Doorbell Camera se také automaticky přepne do režimu nočního vidění bez řádného osvětlení, ačkoli vnější světlo nad dveřmi stačilo k udržení standardního výhledu v noci.

Aplikace: Neohrabaná, ale funkční

Aplikace RCA Security funguje dostatečně dobře, ale není hezká. Rozhraní je neohrabané a mnohem méně vyleštěné než aplikace Ring a rozhraní ani nepasovalo správně na náš iPhone XS Max – spodní tlačítka byla částečně oříznuta. Svou práci však udělá, upozorní vás na pohybové události a odešle hovor k přijetí, když někdo stiskne bzučák zvonku.

Videokamera RCA zvonku

Cena: Silný obchod

Za 149,99 $ je kamera RCA Video Doorbell výrazně levnější než její nejbližší drátová konkurence, Ring Video Doorbell Pro za 249 $ a Nest Hello za 229 $. K dispozici jsou levnější domovní zvonky v rozsahu pod 100 $, ale poskytují méně kvalitní možnosti nahrávání videa a nemají rozšiřitelné možnosti úložiště. Videokamera RCA Video Doorbell Camera dosáhla skvělé úrovně, pokud jde o kvalitu, sadu funkcí a cenu.

RCA Video Doorbell Camera vs. Ring Video Doorbell Pro

RCA Video Doorbell Camera a Ring Video Doorbell Pro se mohou pochlubit podobnou základní funkcí, ale liší se v přístupu. Zvonek Ring má elegantní, minimalistický design, který lépe zdůrazňuje tlačítko a nevypadá jako sourozenec dálkového ovladače od televizoru. Aplikace Ring je také výrazně vylepšenější a zahrnuje sociální kanál sousedství/města pro sdílení hrozeb a obav, stejně jako možnost spárování v zařízení Amazon Echo a dalších zařízeních pro chytrou domácnost. Budete však muset zaplatit za předplatitelskou službu Ring, abyste měli přístup k záznamům pohybu a stisknutí zvonku. Celkově Ring Video Doorbell Pro nabízí prémiovější a funkčně bohatší zážitek (včetně vlastních pohybových zón), ale přichází za značnou přidanou cenu – zpočátku i v průběhu času. Stále se chcete porozhlédnout po dalších možnostech? Podívejte se na náš článek o nejlepších inteligentních zvonkových kamerách, které si dnes můžete vyzvednout.


Konečný verdikt

Dobrá hodnota, dobrá kvalitaVideokamera RCA je velmi dobrá v tom, co dělá, poskytuje přímočarý zážitek z inteligentního video zvonku s očekávanými schopnostmi sledovat, co se děje za vašimi dveřmi, dostávat upozornění na pohyb a mluvit s kýmkoli, kdo může být venku. Není to stylové, ale několik čelních panelů nabízí možnosti a samotné zařízení je funkční a snadno pochopitelné a použitelné.

Podobné produkty, které jsme recenzovali:

 • Chytrý domovní zvonek Zmodo Greet
 • Ring Video Doorbell Pro
 • Zazvonit video zvonek 2

brejle

 • jméno výrobku

  Videokamera na zvonek

 • Značka produktu

  RCA

 • Cena

  149,99 $

 • Datum vydání

  srpna 2018

 • Hmotnost

  0,26 liber

 • rozměry produktu

  5,08 x 1,77 x 0,83 palce

 • Napájení

  Kabelové

 • Spojení

  Wi-Fi 2,4 GHz/5 GHz

 • Čelní desky

  Satin Black, Satin Silver, Benátský bronz

 • Záruka

  1 rok

 • Kompatibilita

  Android, iOS