Skip to content

Samsung představuje novou kolekci ekologicky šetrných náramků

22 de Leden de 2023
samimirowristband1 66c7c11db36d4bbeb15f0f7b69e9c90e

Samsung představil novou limitovanou kolekci náramků vyrobených z udržitelných materiálů pro Galaxy Watch4. V příspěvku na svém blogu Newsroom společnost uvádí, že úzce spolupracuje s módní společností Sami Miro Vintage na výrobě šesti řemínků vyrobených z ekologických materiálů, jako je kůže Apple Peel.

Těmito šesti páskami jsou Stratus Sky, Midnight Black, Aurora Night, Cloud Navy, Earth Sunrise a Dawn Atlas. Stratus Sky a Midnight Black jsou vyrobeny z výše zmíněné kůže Apple Peel, přičemž materiál pochází z odpadu z ovocnářského průmyslu. Další čtyři jsou vyrobeny z ekologického a netoxického materiálu TPU, což je typ pružného plastu. Samsung uvádí, že produkty nezanechávají žádné zbytky DMF, chemikálie, která může být škodlivá pro pokožku. Náramky jsou také neměkčené a lze je recyklovat.

Používají se náramky Watch4

Tyto náramky jsou součástí neustálého úsilí společnosti Samsung o zvýšení udržitelných postupů. V roce 2019 společnost oznámila, že nahradí své plastové obalové materiály ekologičtějšími, a na začátku tohoto roku dosáhla na svých amerických, čínských a evropských pracovištích 100% využití obnovitelné energie. Na webových stránkách společnosti Samsung je k dispozici omezené množství náramků Sami Miro Vintage k zakoupení. Náramky začínají na 39,99 dolaru a uživatelé chytrých hodinek si mohou stáhnout tři bezplatné ciferníky z obchodu Google Play.