Skip to content

Seznamte se s Dawn Myers, zakladatelem a generálním ředitelem společnosti The Most

6 de Červenec de 2021
DawnMyers 0060 crop2 5d818de49e0947aa94cb451025957413

Dawn Myers před několika lety netušila, že proniká do technologického ekosystému, když konceptualizovala společnost, která vytváří přístroje pro ženy s texturovanými vlasy. Několik let po linii stále naviguje, co pro ni tento nový sektor znamená.

„Právě jsem viděl potřebu a začal vyrábět,“ řekl Myers Lifewire v rozhovoru prostřednictvím e-mailu. „Stále si nejsem jistý, jak jsem spadl do technologického ekosystému, ale od té doby to byla nejúžasnější jízda na horské dráze.“ V roce 2018 byla založena společnost Myers Nejvíc, startup, který navrhuje a vyrábí technický hardware pro ženy s vysoce texturovanými kudrnatými, kudrnatými a výstředními vlasy. Tyto elektrické vlasové stylingové nástroje používají vnitřní vyhřívací mechanismus, který ve středu stylingu zahřívá kondicionéry, gely a další výrobky. Rozhodla se zahájit společnost poté, co se potýkala se stylingem svých vlastních přírodních vlasů, což podle ní představovalo více než tříhodinový proces před proniknutím do The Most. S těmito vlasovými zařízeními Myers pracuje na vyplnění velké mezery, s níž se ženy v barvách potýkají už věky. „Viděl jsem, že všechny černé ženy kolem mě bojovaly se stejným.“ [problems]. Neměli jsme žádné nástroje, které by reagovaly na naše potřeby, a byla tu skutečná touha po řešeních, “řekla. „Takže jsem se musel pustit do jejich výroby.“

Dlouhodobé zjednodušení procesu zastřihování

Pro Myers je usnadnění základní hygieny a úpravy vlasů pro ženy s vysoce strukturovanými vlasy hlavním problémem, který se snaží vyřešit pomocí The Most, dokonce více než jen krásou. Toto je problém, který podle ní hluboce ovlivňuje životy žen, jejich práci, spánek a zdraví. „Vytváříme kulturně informovaná řešení pro každodenní umývání, díky nimž je proces stylingu rychlejší, jednodušší a přenosnější než kdykoli předtím.“

Jeden z nejvíce zařízení pro stylové vlasy s texturou

The Most prodává portfolio produktů od růstových sér a olejů až po elektrické kartáče s vyměnitelnými částmi. Myers se nesnaží jen vyřešit problém s účesem, který vydrží den, doufá, že ženy implementují její produkty do svého každodenního procesu péče.

Jak kořeny jejího rodného města budují důvěru

Myers, která se narodila a vyrůstala ve Washingtonu, DC, se rozhodla vybudovat Most v hlavním městě země, aby se stala součástí toho, co ve svém rodném městě popisuje jako „rodící se technologický ekosystém“. „Moje nejranější a nejhezčí vzpomínky jsou z mých dnů ve škole svatého Františka Xaverského na Pennsylvania Ave. na jihovýchodě,“ řekla. „Pokračoval bych v Bostonu, Paříži, Barceloně, Pekingu a Waukesha ve Wisconsinu, než jsem se usadil v DC Je to doma.“ „Aby bylo jasno, byla to vzrušující zkušenost plná učení a zvratů, ale nebylo to bez zkoušek.“ Měla myšlenky na přestěhování na západní pobřeží, ale rostoucí technologický prostor DC ji neustále udržuje při zemi domů. Ale i za podpory svého rodného města Myers uvedla, že stále existuje podstatně větší tlak na technologické společnosti, aby ukazovaly velké počty, pokud jde o růst, investice a počet zaměstnanců. Tým Mostu se skládá z 10 zaměstnanců zahrnujících technologie, právo, marketing a provozní vedení. Myers si zakládá na náboru celého týmu žen a / nebo barevných lidí. „Předefinujeme profil úspěchu v oblasti technologií,“ řekla.

Vedení týmu žen nebylo vždy snadné, zejména jako černoška sama, ale Myersová se nebojí protivenství. Kromě vedení své společnosti se také snaží pomáhat ženám podnikatelkám získat lepší přístup k rizikovému kapitálu. Od ledna je Myers ředitelkou kapitoly Vinetta Project DC, komunity, která získává a podporuje zakladatelky prostřednictvím akcí a soutěží na hřišti. „Aby bylo jasné, byla to vzrušující zkušenost plná učení a zvratů, ale nebylo to bez zkoušek,“ řekla. „Zaměřuji se na hledání a zesílení našich jedinečných sil, abychom překonali hromadu překážek, které nás zahazovaly na cestě.“ Jak Myers nadále roste jako technologická zakladatelka a generální ředitelka, říká, že bude nejvíce ohleduplná k tomu, že škálování její společnosti může být děsivé a náročné. „Vytváříme kulturně informovaná řešení pro každodenní umývání, díky nimž je proces stylingu rychlejší, jednodušší a přenosnější než kdykoli předtím.“ „Přechod je emocionálně násilný proces, který dává společnosti prostor převzít vlastní život a osobnost,“ uvedla. „Je to něco jako sledovat, jak vaše dítě odchází do mateřské školy – jsem hrdý, ale zároveň mám velkou separační úzkost, jak rosteme a instalujeme neuvěřitelné manažery kolem všech úkolů, které jsem sám zvládal.“ Navzdory výzvám a pochybnostem má Myers tunelovou vizi úspěchu jako zakladatelka černé ženy. V mnoha ohledech se stále učí, jak vést jako generální ředitelka a jak obecně řídit technologickou společnost. Samotná její pokora ji dovede daleko.