Skip to content

Seznamte se se souběžným limitem připojení IMAP pro Gmail

31 de Červenec de 2021
GettyImages 56293248 e675a165c8384a2885e21e0326d4324f

Gmail má limit pro souběžná připojení IMAP. Co můžete udělat, když kvůli tomu narazíte na chyby IMAP.

Proč já? Přístup k Gmailu a IMAP

Chyba připojení k Gmailu s hlášením „Příliš mnoho souběžných připojení“ může být matoucí, ale není to neobvyklé. Tento problém lze definitivně opravit, abyste ke svému Gmailu měli přístup ve svém e -mailovém programu, stejně jako dříve.

Seznamte se se souběžným limitem připojení IMAP pro Gmail

Gmail podporuje až 15 simultánních připojení pomocí protokolu IMAP. Mějte na paměti, že jeden e -mailový program může mít otevřeno více než jedno připojení IMAP k Gmailu současně, aby například zůstalo aktuální několik složek.

Řešení limitu připojení IMAP k Gmailu a chyby „Příliš mnoho souběžných připojení“

Chcete -li opravit chybu IMAP Gmailu „příliš mnoho souběžných připojení“, vyzkoušejte následující tipy:

 • Ukončete všechny e -mailové programy, které ve vašich počítačích běží na pozadí, pomocí účtu Gmail nastaveného pomocí protokolu IMAP; mohou udržovat připojení trvale otevřená.
 • Pokuste se připojit k Gmailu ve vašem požadovaném e -mailovém programu po druhém programu, který zavřete, abyste identifikovali možné viníky za ponechání velkého počtu připojení Gmail IMAP.
 • Vypněte všechna nepoužívaná zařízení (například tablety nebo telefony): e -mailové programy v těchto zařízeních mohou být připojeny k IMAP na pozadí.
 • Vyzkoušejte svou oblíbenou aplikaci po vypnutí každého zařízení.
 • Pokud identifikujete zařízení, které způsobuje selhání připojení:
 • Zavřete e -mailový program, který chcete použít (ten, který dříve vrátil chybové zprávy).
 • Vadné zařízení znovu zapněte.
 • Znovu spusťte požadovanou e-mailovou aplikaci.
 • Identifikujte a individuálně vypněte e -mailové programy (včetně e -mailových programů běžících na pozadí).
 • Zkuste se připojit k e -mailovému programu, který chcete použít po každé aplikaci, abyste identifikovali tu, která způsobuje selhání připojení.
 • Identifikujte služby, které se mohou připojit k vašemu účtu Gmail prostřednictvím IMAP.
 • Selektivně zakažte nebo zakažte služby a zkuste zkontrolovat zprávy v e -mailovém programu, který vracel chyby.
 • Služby můžete znovu povolit a znovu povolit, samozřejmě až poté, co spustíte svůj hlavní a preferovaný e-mailový program.
 • Začněte nejdůležitějšími službami třetích stran a kdykoli je to možné, připojte se ke službě Gmail (například OAuth) pomocí alternativních metod.

Existují nějaké další limity Gmailu, které bych měl vědět?

Aby byla zajištěna ochrana jejích služeb a uživatelů, má Gmail omezení v mnoha věcech, které můžete s e -mailem samozřejmě dělat. A co je nejdůležitější, můžete odesílat a přijímat zprávy pouze do určitého limitu velikosti. Pro tento limit nezáleží na tom, zda používáte webové rozhraní nebo se připojujete prostřednictvím e -mailového klienta pomocí protokolů IMAP (pro příjem pošty a přístup ke složkám) a SMTP (pro odesílání zpráv). Gmail také omezuje velikost celkových dat – e -mailů, příloh atd. -, které můžete mít ve svém účtu. Chcete -li uložit více e -mailů a souborů, můžete za poplatek tento limit zrušit. Nakonec si můžete sami stanovit omezení: aby byl přístup IMAP rychlejší – pro tolik připojení, kolik je povoleno … -, Gmail vám umožní nabídnout pouze určitý počet nedávných e -mailů od IMAP pro e -mailové programy a služby, které se připojují přes tento protokol.