Skip to content

Sluchátka Nothing’s New jsou jako nová sada uší

5 de Červen de 2023
Sluchatka Nothings New jsou jako nova sada usi

Klíčové věci

  • Nic’s ear (1) se prodává za 99 $.
  • Sluchátka do uší (1) nabízejí mnoho stejných funkcí, které nabízejí dražší značky, jako je aktivní potlačení hluku, voděodolnost a další.
  • Navzdory tomu, že jsou nenáročné na rozpočet, Nothing ear (1) poskytují vynikající zvuk a kvalitu sestavení, díky čemuž jsou prémiovou volbou, aniž by stály malé jmění.

Nic nechce zpochybnit současnou krajinu technologického světa a způsob, jakým lidé přemýšlejí o nových technologiích, a jeho první kus nového hardwaru, sluchátka do uší Nothing (1), jsou dokonalým začátkem. Skutečných bezdrátových sluchátek je nyní dostatek a rozsah rozpočtu se stále rozrůstá s tím, jak se do rozjetého vlaku dostává více značek. Se svým prvním párem sluchátek se však Nothing rozhodly přistupovat k věcem trochu jinak. Nabízel produkt za méně než 100 USD, Nic nemělo právo trochu šetřit na kvalitě konstrukce i zvuku, který ucho (1) dodává. Naštěstí pro nás to tak není. Místo toho společnost dodala jiná, ale stále spolehlivě známá sluchátka, která obsahují pěknou kombinaci středů a zemitých basů. Výšky jsou zde trochu podmanivé, ale celkově je poslech hudby a dalšího obsahu na uchu (1) velmi podobný poslechu přes kvalitní reproduktor. I když se toho na uchu hodně líbí (1), nejsou dokonalé. Vzhledem k jejich cenově příznivé ceně existují určitá omezení toho, co mohou nabídnout.

Na pódiu

Vizuální design je snadno jednou z nejpozoruhodnějších věcí, které uvidíte, když se podíváte na první várku hardwaru od Nothing. Celým posláním společnosti je vrátit technologie zpět ke kořenům. Zaměřit se více na poskytování skvělého hardwaru a technologií než na to, jak to vypadá pěkně, a to je vidět. Průhledný design umožňuje dobrý pohled na vnitřní fungování ucha (1), a přestože má poněkud přitažlivé kouzlo, nejsou to zdaleka ta nejhezčí sluchátka, která na trhu najdete. Nicméně fungují dobře. Ovládací prvky jsou jednoduché, podobně jako byste našli na jakémkoli jiném páru skutečných bezdrátových sluchátek, i když stejně jako většina ovládacích prvků na sluchátkách může být trochu nepříjemné se s nimi vypořádat. Přejetím nahoru a dolů upravíte hlasitost a poklepáním pozastavíte a přehrajete hudbu nebo jiný obsah, který posloucháte. Můžete také vypnout a zapnout potlačení hluku a také přeskočit na jinou skladbu, ale to je tak vše. Pokud si opravdu chcete přizpůsobit zvuk svých sluchátek, musíte použít samostatnou aplikaci. V dnešním prostředí sluchátek to není nic neobvyklého, takže to ve skutečnosti není žádná výhoda. Bylo by však hezké mít trochu více možností přizpůsobení na samotných sluchátkách.

Ne tak docela Encore

I když se toho na uchu hodně líbí (1), nejsou dokonalé. Vzhledem k jejich cenově příznivé ceně existují určitá omezení toho, co mohou nabídnout. Jednou z největších funkcí sluchátek je aktivní potlačení hluku (ANC). To je něco, co pomohlo vyniknout dražším možnostem sluchátek, jako jsou AirPods Pro od Apple, a zatímco je ANC zobrazeno ve sluchátkách Nothing, při jejich používání začnete pociťovat omezení rozpočtu. Potlačení hluku je obvykle důležitou součástí používání ANC, mnoho lidí na něj spoléhá, ​​že blokuje vnější hluk při práci nebo dokonce při cestování. ANC na uchu (1) funguje, ale neblokuje úplně všechno, což znamená, že u opravdu hlasitých zvuků budete trochu krvácet. Opět platí, že u levných sluchátek to není neobvyklý problém a je příjemné mít možnost zrušit alespoň část hluku, když je používáte.

Pár sluchátek Nothing ear(1) na bílém pozadí.

Navzdory problémům s ANC však Nothing stále poskytuje vysoce kvalitní zvukový design díky své spolupráci s Teenage Engineering – zvukovou společností, která se specializuje na hudební hardware. Byla to skvělá volba spojit se s Teenage Engineering a jak společnost rozumí hudbě a tomu, co je potřeba k jejímu vychutnání, je jasně vidět. Výsledkem celé této tvrdé práce je pár cenově dostupných náušníků, které poskytují teplý zvuk a dokonale dostatečné potlačení hluku. Za tu cenu to prostě nepřekonáte. Vsaďte až 34 hodin výdrže baterie (bez zapnutého potlačení hluku) a budete si připadat skoro jako krádež. Nenechte se tím názvem zmást. Nic nemusí stahovat oponu toho, jak nepříjemně složitá technologie se stala, ale to neznamená, že přináší zážitek, který byste měli ignorovat.