Skip to content

Test rychlosti Verizon

5 de Srpen de 2021
verizon speed test 66cf0702ba3c491099295d4d258da5a8

Test rychlosti Verizon je online test šířky pásma, který Verizon navrhuje, aby jejich vysokorychlostní zákazníci Fios testovali rychlost internetu. Pokud jste zákazníkem společnosti Verizon Fios, testování šířky pásma pomocí testu rychlosti Verizon je pravděpodobně nejlepší způsob, jak si ověřit čísla Mbps nebo Gbps na měsíčním účtu. Pokud Verizon není váš ISP, použití tohoto testu rychlosti pravděpodobně nebude zvlášť cenné. Více o tom ve spodní části stránky a také obecné komentáře o přesnosti tohoto testu.

Jak používat test rychlosti Verizon

Verizon používá hostovanou platformu OOKLA, což jste možná viděli na řadě dalších rychlostních testů, takže tento proces může vypadat povědomě:

  1. Navštivte verizon.com/speedtest/. Chcete -li použít tento test, nemusíte se přihlašovat ke svému účtu Verizon, ani ho mít. Funguje z mobilních zařízení a stolních počítačů.

  2. Vybrat Začít. Nebojte se, pokud se na několik sekund nic nestane, načtení chvíli trvá.

  3. Počkejte během testů stahování a nahrávání. Celý proces by měl trvat přibližně minutu.

Chcete -li provést tento test, Verizon odesílá a přijímá náhodná data do az vašeho zařízení, po kterém nějaká základní matematika určuje rychlost vašeho internetu v Mbps. Po dokončení testů se dostanete na stránku souhrnu. Zde můžete vidět konečné výsledky stahování a odesílání spolu s vaší veřejnou IP adresou, umístěním serveru použitým pro test a latencí. Zaznamenejte si je, pokud plánujete pravidelně testovat rychlost internetu, což je dobrý nápad, pokud plánujete požádat společnost Verizon o podporu nebo vrácení peněz na základě pomalých rychlostí.

Kdy (a ne) Použijte test rychlosti Verizon

Test rychlosti Verizon Fios je opravdu užitečný pouze tehdy, pokud jste zákazníkem společnosti Verizon a nehledáte test „skutečného světa“. Jak již bylo zmíněno na začátku tohoto článku, znamená to, že test rychlosti Verizon je skvělý pro zajištění toho, že získáte šířku pásma, za kterou platíte. Možná si však neuvědomujete, že rychlost, za kterou Verizon velmi pravděpodobně zaplatíte, není to, co kdy získáte při streamování z Netflixu nebo stahování softwaru atd. Můžete také testovat pomocí HTML5 bez hostitele ISP -test rychlosti internetu na bázi TestMy.net, SpeedOf.Me nebo Bandwidth Place. Některé weby s rychlostními testy také obsahují více funkcí, než jaké nabízí Verizon, například definování množství dat k odeslání, výběr testovacího serveru, prohlížení minulých výsledků a sdílení čísel testů rychlosti. Pokud si stále nejste jisti, zda je správným řešením test rychlosti Verizon Fios, existují další možnosti pro otestování rychlosti internetu, které nabízí možnosti testů podle toho, co hledáte.