Skip to content

Tipy pro textové zprávy, které se vyhýbají datovým plánům

4 de Říjen de 2021
GettyImages 558946397 594822905f9b58d58ac71444

S textovými zprávami (nebo SMS) můžete udělat víc, než posílat krátké zprávy přátelům. Pokud zaplatíte za plán textových zpráv nebo je součástí vašeho plánu zasílání textových zpráv, možná nebudete potřebovat mobilní web, který se skládá z internetových služeb založených na prohlížeči, které jsou přístupné z mobilních zařízení, jako jsou smartphony, a ovlivňuje využití dat. Místo toho použijte textové zprávy. Posílání textových zpráv z mobilního telefonu je součástí služby krátkých zpráv SMS (SMS). Odeslání textu nevyužívá příspěvek na data, ale pokud není SMS zahrnuta v měsíčním plánu, může být za každý text malý poplatek.

Aktualizujte svůj stav na Facebooku pomocí textu

Co se nám líbí

  • K aktualizaci stavu Facebooku nepotřebujete připojení k internetu.

Co se nám nelíbí

  • Musíte nastavit texty na Facebooku a přidat číslo mobilního telefonu.

Pokud jste součástí šílenství v sociálních sítích a Facebook je ve vašem repertoáru, nepřipojujte se k počítači, abyste aktualizovali svůj stav pro přátele a kolegy. Spíše než přistupovat na Facebook v prohlížeči a zveřejnit aktualizaci, zveřejněte aktualizaci stavu pomocí textu. Zaregistrujte se k bezplatné textové službě Facebook a máte hotovo.

Mobilní mikroblogování na Twitteru

Vysoký úhel pohledu na text na dřevěných blocích nad stolem

Co se nám líbí

  • Přidejte mobilní číslo a získejte přístup k dalším funkcím zabezpečení.

Co se nám nelíbí

  • Když je ke stejnému telefonnímu číslu připojeno více účtů Twitter, nemůžete si vybrat, který účet může upravovat nastavení oznámení.

Je těžké mluvit o internetu, aniž by se na radaru objevil Twitter. Stránka, která začala jako bezplatná služba mikroblogování pro uživatele počítačů, se rozrostla o textové zprávy, takže uživatelé mohou odesílat a přijímat tweety prostřednictvím SMS. Zaregistrujte se ke službě Twitter a poté pošlete své tweety.


Zapojte se do slosování

Quality Achiever Award Ribbon

Co se nám líbí

  • Je to tak jednoduché!

Co se nám nelíbí

  • Nevím, jestli jsou soutěže legitimní nebo bezpečné.

Textové zprávy jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak se účastnit slosování. K loteriím nemusíte být na počítači ani používat mobilní webový prohlížeč v chytrém telefonu. Pokud jste venku a kolem vás napadne soutěž, napište. Některé soutěže vám během několika sekund oznámí, zda jste vyhráli.

E -mail na mobilní telefon

Ikona e-mailu z kancelářských sponek vedle telefonu představující přílohy e-mailu

Co se nám líbí

  • Rychlý a snadný způsob odeslání rychlého e -mailu.

Co se nám nelíbí

  • Musí vědět, kterého operátora příjemce textových e-mailů používá.

I když vy ani osoba, kterou kontaktujete, nemáte ve svém mobilním telefonu nakonfigurovaný e -mail, váš mobilní telefon má e -mailovou adresu, která začíná telefonním číslem. Posílejte textové zprávy z telefonu stejně, jako byste odeslali e -mail z počítače. E -maily můžete také přeposílat na uvedenou adresu. E -mail odeslaný v textové zprávě je rozdělen do několika krátkých textů.

Nakupujte hypotéku

Pár na setkání s finančním poradcem

Co se nám líbí

  • Potenciálně ušetříte s nižšími sazbami a poplatky.

Co se nám nelíbí

  • Může být těžší získat pomoc.

Mnoho webových služeb nabízí upozornění prostřednictvím zpráv SMS. Pokud hledáte výhodné sazby hypoték, přihlaste se k odběru denních textových aktualizací od Quicken Loans. Každý den dostanete textovou zprávu s aktuálními sazbami hypoték, akcemi a loteriemi.