Skip to content

Zdarma hudební zdroje pro iPhone a iTunes

2 de Srpen de 2021
iStock 538980459 59bc0f7e03f4020010ea8690

Je jen jedna věc lepší, než objevit svoji novou oblíbenou kapelu: získat jejich hudbu legálně a zdarma a pak si sbalit knihovnu pro iPhone a iTunes. Získání bezplatné hudby na internetu bylo snadné od debutu Napster v roce 1999. Získat tuto hudbu způsobem, který nezbavuje umělce platby za jejich práci, bylo těžší. V průběhu let mnoho autorizovaných webů a aplikací nabízelo legitimní a bezplatnou hudbu, abyste se ujistili, že vám nikdy neutečou nové skladby.

Kde najít bezplatnou hudbu pro iPhone a iTunes

Hudební weby a aplikace uvedené níže nejsou jediným místem, kde můžete zdarma získat MP3, ale tyto stránky mají tolik hudby zdarma, že už nikdy nebudete moci poslouchat vše, co každý může nabídnout. Některé z těchto zdrojů vám umožňují stahovat hudbu, jiné jsou však pouze pro streamování. Ať tak či onak, získáte spoustu hudby zdarma, aniž byste zaplatili desetník.

Zdarma hudební aplikace

Bezplatné hudební aplikace jsou nejjednodušší způsob, jak získat bezplatnou hudbu na vašem iPhone, protože tyto aplikace zahrnují streamování. Existuje spousta skvělých aplikací, které do vašeho iPhonu přinášejí bezplatnou hudbu, některé s obrovskými knihovnami a jiné s hrstkou kurátorských výběrů každý den.

SoundCloud

Zatímco se SoundCloud stal cílem hlavních aktů prodávajících nová alba, začínal jako místo pro bezplatnou nezávislou hudbu a stále má co nabídnout. Je to také skvělá volba, pokud jste hudebník, který odpovídá jednoduchému místu a distribuuje vaši hudbu velkému publiku.

Zdarma hudební archiv

Free Music Archive je obrovská sbírka hudby zdarma pro iPhone, kterou nabízí WFMU, jedna z předních rozhlasových stanic v USA s volným formátem. Na veškeré hudbě se podílí WFMU nebo jiní kurátoři pozvaní do projektu a byla schválena k použití. od hudebníků. Ještě lepší je, že část hudby je licencována, aby vám umožnila použít ji pro jiné projekty.

Last.fm

Bezplatná hudba na Last.fm je primárně zaměřena na to, aby se dozvěděla, jaký druh hudby máte rádi, a pomohla vám najít více. Pokud dáváte přednost bezplatnému prohlížení věcí bez doporučení, Last.fm zaváže několik desítek bezplatných stažení.

Jamendo

Pokud rádi objevujete dalšího skvělého nezávislého umělce, Jamendo bude vaším dalším oblíbeným webem. Tato sbírka téměř půl milionu skladeb obsahuje výhradně indie umělce, kteří se chtějí zdarma spojit s fanoušky.

Amazonka

Sekce pro bezplatné stahování je skryta v obrovském online obchodě s hudbou Amazonu. Online prodejce neusnadňuje hledání, ale najdete desítky tisíc skladeb. Existuje směsice velkých jmen a žádných jmen, ale určitě najdete něco, co se vám líbí. Na Amazonu jsou také alba zdarma.

Archiv živé hudby

Ačkoli má podobný název, živý hudební archiv nesouvisí s bezplatným hudebním archivem. Není to místo, kam byste se vydali za nejnovějšími nezávislými drahokamy nebo hity. Místo toho je to poklad pro fanoušky živých koncertních nahrávek. Ještě lépe, je to jedna část větší sbírky zvuku Archive.org, včetně podcastů, starých rozhlasových pořadů a dalších.

Apple Music

Služba Apple Music je integrována do aplikace Hudba, která je předinstalována na každém iPhonu. Není to vždy zdarma – nakonec se musíte přihlásit k odběru – ale počáteční bezplatná zkušební verze vám umožní streamovat neomezený počet skladeb a stahovat skladby pro offline poslech. Pokud se však nepřihlásíte k odběru, přijdete o stahování.

DatPiff

Fanoušci hip hopu vědí, jak je důležité dobré mixtape, a DatPiff je zdrojem mnoha bezplatných mixtapů od renomovaných rapperů a nejžhavějších fanoušků. Na webu můžete streamovat prakticky všechno, ale jen některé mixtapy jsou zdarma.

YouTube Music

Alternativa Google k Apple Music nabízí měsíc bezplatného streamování z katalogu YouTube Music, než budete muset začít platit. Stejně jako Apple Music, pokud zapomenete zrušit (nebo chcete zůstat přihlášeni), bude vám účtován měsíční poplatek.

Musopen

Milovníci klasické hudby si užijí Musopen. Tato stránka je věnována klasické hudbě. Poskytuje velkou knihovnu bezplatných záznamů děl od stovek skladatelů a interpretů a také nabízí stahování hudebnin pro ty, kteří se chtějí naučit hrát.

NoiseTrade

NoiseTrade, navržený tak, aby pomohl nezávislým a začínajícím kapelám a hudebníkům najít nové fanoušky, nabízí tisíce bezplatných EP. Aby to bylo ještě chladnější, mnoho z těchto EP má exkluzivní písně, které nikde jinde nenajdete. Tato stránka také nabízí bezplatné stahování e-knih, pokud si chcete něco přečíst, zatímco rockujete.

ReverbNation

Kromě sady propagačních a kariérních nástrojů, které pomáhají novým umělcům stát se zvučnými jmény, nabízí ReverbNation prostřednictvím aplikace několik stahování a ohromné ​​množství streamování hudby zdarma. Najdete zde prakticky jakýkoli hudební žánr. Všechny tyto weby a aplikace jsou podporovány na většině zařízení iOS, včetně iPhonu, iPodu touch a iPadu. Většina hudebních aplikací je však často aktualizována, aby vyhovovala novým verzím iOS, a proto přestala podporovat starší. Některé aplikace pro streamování hudby ve svém zařízení možná nebudete moci používat, pokud nepoužíváte moderní verzi systému iOS.

Další bezplatné zdroje hudby

Míst pro streamování hudby zdarma online jsou desítky – možná stovky nebo dokonce tisíce -. Některé jsou legální, ale mnohé nabízejí hudbu bez náhrady hudebníkům. Pokud chcete tyto weby a služby používat, nemůžeme vám nic zabránit. Důrazně však doporučujeme navštívit legální webové stránky pro stahování hudby zdarma, kde najdete bezplatnou hudbu pro svou knihovnu iPhone a iTunes. Kdysi existovala funkce s názvem Free na iTunes, která vám umožní snadno vyhledat bezplatné skladby iTunes a stáhnout je do svého zařízení, ale již není k dispozici.