Skip to content

Získejte přístup k účtu Gmail ve Windows Mail

9 de Srpen de 2021
2018 12 07 10h21 30 5c0a905646e0fb0001d72bad

Co vědět

 • Jít do Nastavení > Spravovat účty > Přidat účet > Google a poté zadejte informace o svém účtu.
 • Systém Windows automaticky použije váš účet Gmail na běžné aplikace Kalendář a Kontakty.

Tento článek vysvětluje, jak přidat účet Gmail do Windows 10 Mail.

Přidejte účet Gmail do Windows Mail

Výchozí lehká e-mailová aplikace společnosti Microsoft pro Windows 10 s názvem Pošta nabízí integrovanou podporu pro přidávání účtů pro Outlook.com, Microsoft Exchange, Microsoft 365, Google a Yahoo. Průvodce přidáním účtu vás provede krok za krokem procesem přidání účtu Gmail do Windows Mail.

 1. Otevřete Mail. Klikněte nebo klepněte na Nastavení ikona, umístěná v levém dolním panelu okna, pro přístup do vysouvací nabídky Nastavení.

 2. Vybrat Spravovat účtya poté vyberte Přidat účet.

  Nadpis Spravovat účty

 3. V rozbalovacím dialogovém okně vyberte Google.

  Google ve Windows Mail Přidejte okno účtu.

 4. Dialogové okno se přesune na standardní webový formulář Google Přihlášení pomocí Google. Na první stránce formuláře zadejte svou e -mailovou adresu.

  Přihlašovací okno v programu Windows Mail

 5. Na druhé stránce zadejte své heslo. Pokud ve svém účtu Google nastavíte dvoufaktorové ověřování, budete požádáni o potvrzení přístupu na volitelné třetí obrazovce. Čtvrtá obrazovka kontroluje oprávnění, která Windows požaduje. Vybrat Dovolit pokračovat.

  Oprávnění k účtu Gmail ve Windows Mail

 6. Po ověření na Googlu zobrazí Mail další dialogové okno s žádostí o zadání jména, které chcete používat s účtem Gmail. Toto jméno se objeví v poli „od“ vašich odchozích zpráv. Nemusí se shodovat se jménem, ​​které jste nastavili v Gmailu. Po zadání jména vyberte Přihlásit se pokračovat.

  Účet Gmail přidán do Windows Mail

Používání Gmailu s Windows Mailem

Váš účet Gmail funguje jako jakýkoli jiný e -mailový účet v aplikaci Mail. Systém Windows automaticky použije váš účet Gmail i na běžné aplikace Kalendář a Kontakty, takže se vaše kontakty automaticky zobrazí v aplikaci Lidé a kalendáře, které jste přidružili ke svému účtu Gmail, se zobrazí jako dílčí kalendáře pod vaší adresou Gmail v aplikaci Kalendář. Windows však nesynchronizuje další položky, například úkoly, které jste nastavili v Google Keep. Pokud změníte heslo do Gmailu nebo upravíte dvoufaktorové ověřování, které používáte s účtem Google, opakujte tyto kroky buď s aktualizovaným heslem, nebo s heslem aplikace.