Skip to content

Zjistěte, co dělá tlačítko Archivovat v OS X Mail

1 de Srpen de 2021
1919291052 40814cecd0 o Hindrik Sijens Dictionary of the Frisian Language Word archive 56a28a1a3df78cf772774ea9 38a98ee6e46b4a778a545e1cdec55c81

Poštovní aplikace v OS X a macOS poskytuje poštovní schránku archivu pro každý poštovní účet, který používáte. Schránka Archiv je užitečná pro ukládání e -mailových zpráv, když je nechcete odstranit, ale také nechcete, aby seděly ve vaší doručené poště a bojovaly o vaši pozornost. E -mailům, které se rozhodnete archivovat, se nestane nic neodvolatelného ani škodlivého. Budou přesunuty z vaší Doručené pošty a bezpečně uloženy v archivní schránce, dokud je nebudete potřebovat. Informace v tomto článku platí pro aplikaci Mail na počítačích Mac se systémem macOS Catalina (10.15) až OS X Lion (10.7).

Přesunutí e -mailu do archivní schránky

Vyberte zprávu v Poště a stiskněte Archiv tlačítko v horní části obrazovky Pošta nebo vyberte Zpráva > Archiv z lišty nabídky Pošta přesuňte zprávu nebo vlákno do archivní schránky účtu, kde ji později můžete rychle najít pro další akce. Není odstraněn. Pokud dáváte přednost použití klávesové zkratky, Řízení+Příkaz+A přesune vybraný e -mail do schránky archivu. Notebooky s dotykovým panelem zobrazují při výběru zprávy ikonu Archivní schránka. Klepněte na Archiv ikonu na dotykové liště odešlete zprávu do schránky archivu. Mail automaticky generuje pro každý e -mailový účet schránku s názvem Archiv. Pokud pro účet neexistuje žádná archivační schránka, Mail vytvoří novou poštovní schránku s názvem Archiv automaticky při prvním archivování zprávy v jednom z vašich účtů. Když archivujete e -mail, který je součástí konverzace, budou s ním archivovány i další zprávy v konverzaci, které jsou v aktuální schránce. Související e -maily v jiných účtech nejsou archivovány.

Kde najít archivní schránku

Pokud postranní panel Poštovní schránky ještě není v Poště otevřený, klikněte na Schránky pod Získejte poštu v horní části obrazovky Pošta otevřete postranní panel Pošta. Schránka Archiv je v bočním panelu v části Schránky. Pokud máte pouze jeden e -mailový účet, všechny vaše archivované zprávy se zobrazí v této poštovní schránce. Pokud máte několik e -mailových účtů, rozbalením schránky archivu se zobrazí samostatná podsložka archivu pro každý účet, který používáte.

Klikněte na Archivní schránka zobrazit všechny e -maily, které jste v minulosti archivovali. Zprávy zůstávají ve schránce archivu, dokud je nepřesunete nebo je nesmažete.