Skip to content

19 nejlepších online her zdarma pro angličtinu

10 de Srpen de 2021
free spanish games woman laptop 56af67995f9b58b7d0186988

Španělské hry jsou zábavný způsob, jak se naučit španělsky, vyzkoušet si své stávající znalosti jazyka nebo obojí. Pokyny v těchto hrách jsou v angličtině, ale samotné hry vyžadují, abyste znali základní nebo pokročilá slova/fráze ve španělštině. Tyto španělské výukové hry jsou skvělé pro děti i dospělé a jsou organizovány níže podle úrovně znalostí, takže je snadné najít ideální místo, kde začít. Ponořte se a užijte si zdokonalení své španělštiny! Jste připraveni začít se svými španělskými dovednostmi trochu vážněji? Existují stránky pro výuku španělštiny, které vás provedou úplnými základy a pomohou vám naučit se nová slova, fráze a věty. Podívejte se také na web pro výměnu jazyků, kde se můžete naučit španělsky prostřednictvím konverzace s přítelem.

Jednodušší španělské hry

Zde je seznam jednodušších bezplatných španělských her, které vám pomohou naučit se základní slovní zásobu, čísla, barvy a základní fráze.

Rychlostní míče.
 • Překladatelské hry: Tyto španělské výukové hry začínají lekcí, která vás naučí jednoduchá španělská slova, poté tato slova a jejich anglické překlady použijete ve hrách jako Whack-a-Word a Hangman.
 • Spanish Word Toss: Spanish Word Toss vás vrhá šipkami na balónové cíle, které jsou překlady anglických klíčových slov. Kategorie zahrnují zvířata, jídlo, lidi, čísla, dny v týdnu a další. Tři údery a musíte začít znovu!
 • Španělská slovní zásoba: Spojte španělský text s fotografiemi v této bezplatné hře. Místo toho si můžete hrát se zvukem, abyste slovo slyšeli, než si vyberete, ke kterému obrázku se hodí.
 • Paměť: Skvělá španělská hra pro děti, tato má desítky paměťových her v mnoha různých kategoriích, jako jsou zvířata, oblečení, jídlo a lidé. Musíte se navzájem shodovat jako obrázky, k čemuž dochází, když jsou španělská slova vyslovována nahlas, aby vám pomohla při asociaci slov.
 • Speed ​​Balls: Přetažením přetáhněte obrázky ke správným míčům v této španělské hře. Na výběr je spousta kategorií objektů a slova si můžete prostudovat, než začnete.
 • Rychlé ruce: Tato hra na výuku španělštiny, která je velmi podobná hře Speed ​​Balls, vám poskytne španělské slovo v textu a zvuku a musíte kliknout na příslušný obrázek, na který toto slovo odkazuje.
 • Pozor na slovo: Tato jedinečná španělská hra je vlastně rozšířením webového prohlížeče pro Chrome, které překládá 5 až 45 procent stránek, které čtete, do španělštiny. Zjistěte, zda stále rozumíte tomu, co čtete, i když některá slova nejsou v angličtině.
 • Španělské fráze: Naučte se pár španělských frází a pozdravů a ​​pak uvidíte, kolik jich dokážete správně přiřadit.
 • Čísla 1-12: Tato hra se seznamem španělských čísel je ideální jako španělská hra pro děti, ale mohou z toho těžit i dospělí, kteří neznají jejich čísla. Spojte anglické číslo se španělským číslem. Můžete hrát pomalou, střední nebo vysokou rychlostí a dokonce si vybrat symbol sluchátek, abyste slyšeli španělské číslo nahlas.

Obtížnější španělské hry

Tento seznam bezplatných výukových her ve španělštině je trochu náročnější, ale pomůže vám s pokročilejší slovní zásobou a větami.

Španělsko-anglický cyklistický závod online hra

Španělsko-anglický cyklistický závod.
 • Počasí hra: Když hrajete tuto španělskou hru, odpovídáte předpovědi na týden ve španělštině s příslušnými obrázky o počasí.
 • Hra s čísly: Tato španělská hra zadává cenu ve španělštině za produkty na poličce. Můžete procvičovat jednociferná čísla až po šestimístná čísla.
 • Dialogová hra: Vyberte správné věty, které dokončují dialog mezi dvěma španělsky mluvícími lidmi.
 • Vyplňte prázdné místo: Vyberte si kategorii v této španělské vzdělávací hře a zkuste vysvětlit překlad. Budete muset přepínat mezi anglickým a španělským pravopisem, abyste si opravdu vyzkoušeli své znalosti.
 • Hra s konjugací sloves: Pomocí této online španělské hry si můžete ověřit své znalosti o konjugaci sloves. Můžete určit čas, typy sloves a infinitivní konce, na kterých chcete být testováni.
 • Bubliny: Zahrajte si hru s barvami, španělskými čísly, školními předměty a/nebo pocity ve snadné nebo normální obtížnosti. Dostanete španělské slovo a musíte vyskočit bublinu, která zobrazuje anglický překlad.
 • Pong: Naučte se španělsky, zatímco hrajete hru pong. Pomocí myši nasměrujte míč do bloků. Když trefíte bílou, dostanete španělskou otázku. Témata zahrnují školu, svět, gramatiku, jídlo, rodinu, aktivitu, čísla a další.