Skip to content

Kdo jsou Steve a Alex z Minecraftu?

6 de Červen de 2023
who are minecraft s steve and alex 5217872 5f344353e9d549d585d4913c8dd08c8c

Steve a Alex jsou dva výchozí vzhledy hráčů a ty, které uvidíte nejčastěji. Zde je pohled na vše, co byste mohli potřebovat vědět o těchto dvou postavách.

Tento článek se týká výchozích vzhledů přehrávače. Je také možné získat nové skiny Minecraftu pro změnu vzhledu hráčů.

Kdo jsou Steve a Alex v Minecraftu?

Steve a Alex jsou oba výchozí skiny hráčů v Minecraftu. Steve je obecně považován za mužskou postavu, ačkoli zpočátku je tvůrce Minecraftu Notch navrhl tak, aby byly genderově neutrální.

Poté, co představili Steva, následovala Alex v roce 2014 a byla vnímána jako alternativní a více ženský model, i když společnost opět nespecifikovala pohlaví.

Steve má nakrátko ostříhané tmavě hnědé vlasy, tmavě hnědou pleť, tmavě hnědý nos a ústa, modré oči a 4 pixely široké paže. Naproti tomu Alex má dlouhé jasně oranžové vlasy, bledou světlou pleť, tmavě zelené oči, narůžovělé rty a o něco užší paže na šířku 3 pixely.

Tvůrce Minecraftu oficiálně nepotvrdil jejich pohlaví, aby se ujistil, že hráči nemají pocit, že by se museli řídit jakýmkoliv očekáváním hry.

Jaký je vztah mezi Alexem a Stevem v Minecraftu?

Protože Steve a Alex jsou různé skiny Minecraftu, nemají žádný vztah. Místo toho je jejich úlohou umožnit hráčům vybrat si, koho chtějí při budování svého světa ovládat.

Navzdory tomu článek o PC Gamer píše časopis Lego Club Magazine uvedl, že Steve a Alex spolu chodí. Dodává, že je oba baví stavět, zatímco Steve preferuje těžbu a Alex rád zkoumá.

Stejně jako pohlaví nikdo nepotvrdil vztah, i když mezi nadšenci do Minecraftu existuje mnoho spekulací o tom, jaký je jejich vztah.

Je Alex z Minecraftu dívka?

Zatímco tvůrce Minecraftu, Notch, vysvětlil, že v Minecraftu není žádné pohlaví, mnoho hráčů si myslí, že Steve je muž a Alex jako žena. Když Notch vytvořil vzhled Alexe, byl vyroben tak, aby měl tenčí paže, ale jinak je stejně hranatý jako skin Steve. Má také delší vlasy, ale to není nic jiného než stereotypní naznačení pohlaví.

Stejně jako u většiny hry je na hráči, aby si věci vyložil tak, jak si přeje, protože hra nepoužívá genderově specifický jazyk.

Jaká je etnicita Steva Minecrafta?

Stejně jako u pohlaví Steva a Alexe nikdo nepotvrdil etnicitu Steva. Zatímco Steve je obecně popisován jako člověk s hnědou nebo černou pletí, jeho etnická příslušnost nebyla na základě popisu webu nikdy oficiálně potvrzena.

Alex má bledou pleť, ale ani Alexova etnická příslušnost není potvrzena. Místo toho jsou Steve a Alex popisováni jako obecné lidské bytosti.

FAQ

  • Jak nakreslím Steva a Alexe z Minecraftu?

    Steve a Alex se snadno kreslí pomocí čtverců a obdélníků. Navštivte vynikající výukový program YouTube pro kreslení Steve a Alex a naučte se je kreslit krok za krokem.

  • Jak vysoký je Steve z Minecraftu?

    Steve je pravděpodobně vysoký asi 6 stop a 2 palce neboli 1,875 m. V Minecraftu měří Steve asi 1,62 bloku na výšku.

  • Proč jsou všichni Steve nebo Alex v Minecraftu?

    Pokud se všichni v Minecraftu promění ve Steva nebo Alexe, výchozí skiny, znamená to, že došlo k závadě. Tuto závadu může způsobit nekompatibilní software, stejně jako flekaté připojení k internetu, kvůli kterému hra nemůže načíst své funkce.