Skip to content

Jak vysoký je Steve z Minecraftu?

16 de Květen de 2023
how tall is steve from minecraft 5217871 ef485e3bb1b74e1e9d79e0927bdcf01d

Steve z Minecraftu je výchozí skin pro postavu, kterou hrajete a ovládáte v hitové hře. Pokud jste se nějakou dobu starali o svou oblíbenou postavu a chtěli byste vědět víc, možná vás zajímá, jak je vysoký. Ukázalo se, že Microsoft odhalil odpověď a další pohled na Steva.

Jak vysoký je Steve z Minecraftu ve stopách a palcích?

Steve je poměrně působivý 6 stop, 2 palce. To vychází na 1,875 m, což ho činí poměrně vysokým. Microsoft odhalil informace o Xbox Twitter účet v říjnu 2021. Microsoft na grafu porovnal Stevea s průměrnou výškou muže v USA, která je 5 stop, 9 palců nebo 1,75 m, takže Steve je nadprůměrný (ve srovnání s americkým mužem).

Jak vysoký je Minecraft Steve v blocích?

V blocích je postava Steve z Minecraftu jiná výška, než potvrdil Microsoft. To však závisí především na tom, jakou teorii se zabýváte, přičemž mnoho fanoušků se na to v průběhu let snaží přijít sami. Fanoušek na Redditu vypočítal, že Steve bude mít 1,85 metru nebo 6 stop, 1 palec podle velikosti jeho bloku. Usoudili, že měří 1,62 bloku na výšku.

Alternativně se jedno fórum Minecraft domnívá, že je vysoký jen necelé dva bloky, takže je 6 stop, 4 palce a vyšší, než navrhoval Microsoft.

Jak vysoká je postava z Minecraftu?

Tweet Microsoftu je jediným oficiálním potvrzením toho, jak vysoká postava z Minecraftu je. Obecně se předpokládá, že všechny postavy, včetně Steva a Alexe, jsou vysoké 6 stop, 2 palce nebo 1,8 bloku. Minecraft Wikis také tuto informaci potvrzují.

Takové postavy mají také šířku 0,6 bloku, zatímco jejich výška se při plížení zmenší na 1,5 bloku. Při plavání se ještě zmenšují na 0,6 bloku a díky spánku je postava z Minecraftu dlouhá pouhých 0,2 bloku.

Jak vysocí jsou Steve a Alex z Minecraftu?

Steve je 6 stop, 2 palce, jak potvrdil Microsoft. Neexistuje žádné oficiální potvrzení o výšce Alexe, ale konsensus věří, že je stejně vysoký. Alex je ve hře další výchozí vzhled hráče a zdá se, že velikostně odpovídá Steveovi, takže teoreticky má také 6 stop a 2 palce.

FAQ

  • Jak nakreslím Steva z Minecraftu?

    Chcete-li nakreslit základní tvar pro Steva, začněte nakreslením malého čtverce v horní části stránky (hlavy) a poté nakreslete dvě protínající se čáry uvnitř čtverce. Nakreslete obdélník pro Steveovo tělo a poté nakreslete dlouhé tenké obdélníky na levé a pravé straně jako vodítka paží. Nakreslete obdélník pod tělo jako vodítko pro Stevovy nohy.

  • Jak silný je Steve z Minecraftu?

    Steve je poměrně silná postava. Dokáže udržet třetinu z miliardy kilogramů (což je více než kterákoli jiná postava) a přesto chodit, skákat a sprintovat. Je také dost silný na to, aby lámal stromy rukama, prorážel podlahu a chodil ve zlatém brnění.