Skip to content

9 nejlepších šablon den svatého Patrika

1 de Srpen de 2021
TomazSedonjaStPatricksDayTemplates 56e0f8c43df78c5ba0568667

Štěstí Irů nemusí být vše, co potřebujete k přípravě na akce, večírky nebo jen zábavu pro děti. Společnost Microsoft nabízí spoustu svátečních šablon, které dodají korespondenci malý nádech nebo podporují téma vašeho setkání. Chcete -li najít šablony společnosti Microsoft, otevřete program Office, vyberte Nový a poté vyhledejte šablonu. Když budete muset tato klíčová slova vytáhnout ze vzduchu, získáte smíšené výsledky. Zde jsou nejlepší šablony, které vám pomohou ušetřit čas.

Šablona omalovánky Skřítek nebo k tisku pro Microsoft Word

Den svatého Patrika je svátek plný symbolů a legend, které fascinují děti. Proč to nevyužít, aby byli zaneprázdněni? Společnost Microsoft má několik aktivit omalovánky, které mohou děti ozdobit, včetně této zábavné šablony aktivity omalovánky na den svatého Patrika pro Microsoft Word. Otevřete Word, vyberte Nový, pak vyhledejte šablonu pojmenovanou výše. Stránky s aktivitami, jako je tato, jsou zdarma a lze je tisknout, takže jsou skvělé pro řešení na poslední chvíli pro několik dětí nebo celé jejich hejno. Pokud nechcete plýtvat barevným inkoustem na okraji, vyberte tisk ve stupních šedi a stejně skončíte s skvěle vypadajícím listem, který děti vybarví.

Leták irské americké dědictví s šablonou keltské harfy pro Microsoft Word

Šablona letáku irské americké události pro Microsoft Office

Keltská sukně na letáku Irish American Heritage Event Flyer se šablonou keltské harfy pro Microsoft Word poskytuje pěkný kontrast k některým roztomilejším snímkům kolem dne sv. Patrika. Otevřete Word, vyberte Nový, pak vyhledejte šablonu pojmenovanou výše. Při práci se šablonami buďte flexibilní. I když je pravda, že chcete jeden co nejblíže svému konečnému projektu (koneckonců jde o to ušetřit čas a práci!), Je také moudré přemýšlet o jejich jiném využití. Tuto šablonu můžete například použít jako propagační nástroj nebo ji upravit tak, aby se stala spíše zpravodajem než letákem.

Šablona štítků pro tisk štítků pro Microsoft Publisher

Šablona štítků pro tisk fotografií a obrázků pro Microsoft Publisher

Proč mlčet slova na den svatého Patrika? Otevřete Publisher, vyberte Nový a vyhledejte šablonu štítků pro tisk fotografií a obrázků. Přidejte například text jako „Polib mě, jsem Ir“, „Erin Go Bragh“ nebo jiné sváteční fráze. Můžete také přidat klipart jako hrnec zlata. Můžete zvýraznit a kliknutím pravým tlačítkem upravit barvu pozadí červeného a modrého sloupce. Samolepicí etikety, jako je tato, lze samozřejmě tisknout na obyčejný papír, ale abyste dosáhli lepivého efektu, budete potřebovat výrobek od společnosti Avery nebo jiných poskytovatelů. Před zakoupením listů Avery nezapomeňte zkontrolovat popis společnosti Microsoft, abyste se ujistili, že získáte správnou velikost.

Předvolby stránky Zelený notebook pro Microsoft OneNote

Předvolby stránky Zelený notebook pro Microsoft OneNote

OneNote můžete přizpůsobit na základě předvoleb barev a můžete koordinovat barvy pro svátky.

Šablona zelených akcentních štítků nebo tisknutelná pro Microsoft Word

Šablona zelených akcentních štítků nebo k tisku pro Microsoft Office

Zde zobrazená šablona je zábavný způsob, jak zpestřit večírek nebo se ujistit, že vás nepřiskřípnou. Otevřete Word, vyberte Nový, poté vyhledejte šablonu Green Accent Labels Template nebo Printable. Obsahuje jen tolik zeleně a navíc je zde spousta místa pro přidání obrázku nebo zprávy ke dni sv. Patty. Ty také dělají skvělé jmenovky.

Šablona nápisu Zelené a zlaté strany nebo k tisku pro Microsoft Word

Zelená a zlatá oslava nebo večírek šablona nápisu pro Microsoft Word

Tato šablona zeleného a zlatého večírku nebo tisknutelná pro Microsoft Word je způsob, jak vytisknout jedno nebo dvě písmena na stránku, které pak můžete spojit dohromady jako ozdobu oslav svatého Patrika. Otevřete Word, vyberte Nový, pak vyhledejte šablonu pojmenovanou výše.

Zelená dárková poukázka nebo šablona kupónu a k vytištění pro Microsoft Word

Zelená dárková poukázka nebo šablona kupónu a k vytištění pro Microsoft Word

Od obchodních propagačních akcí po osobní oslavy, tento zelený dárkový certifikát nebo šablona kupónu a tisknutelné pro Microsoft Word je způsob, jak přizpůsobit digitální nebo tisknutelný dárek ke dni sv. Patty. Otevřete Word, vyberte Nový, poté vyhledejte výše uvedený název šablony.

Šablona návrhu Sheer Green Border pro Microsoft PowerPoint

Šablona návrhu Sheer Green Border pro Microsoft PowerPoint

Tato šablona návrhu Sheer Green Border pro Microsoft PowerPoint může být zábavným doplňkem večírku. Může to být také vynikající nástroj pro akademické nebo obchodní prezentace.

Šablona prezentace zelené a zlaté pro Microsoft PowerPoint

Šablona prezentace zelené a zlaté pro Microsoft PowerPoint

Zde je další možnost šablony prezentace ke dni sv. Patty. Otevřete PowerPoint, vyberte Nový, poté vyhledejte: Zelená a zlatá šablona prezentace.