Skip to content

Acid-Play.com stránka s bezplatnými hrami

9 de Srpen de 2021
AcidPlay 5b364d61c9e77c003748fc36

Acid Play se stal jedním z nejspolehlivějších herních webů zdarma. Nabízí více než 860 stažení her zdarma. Na domovské stránce webu je uvedeno 10 nejnovějších her, které byly na web přidány, spolu s popisem jedné věty, žánrem a informacemi o velikosti. Všechny hry uvedené na AcidPlay.com jsou zkontrolovány a je jim přiděleno procentuální hodnocení. Recenze a hodnocení jsou skvělým vodítkem pro určení kvality bezplatné hry. Hry uvedené v Acid-Play zahrnují značné množství arkádových her ve stylu konzoly, jako jsou hry Super Mario a Sonic, ale nabízejí širokou škálu akčních, simulačních a RPG her. Reklamy nejsou přehnané a neexistují žádná otravná vyskakovací okna z AcidPlay.com. V roce 2008 Acid-Play prošel redesignem, který zlepšil celkovou kvalitu a navigaci na webu. Acid-Play je snadno jedním z nejlepších webů, kde můžete najít bezplatné počítačové hry.

Hledání her na Acid-Play

Hledání her na Acid-Play je docela snadné. Uživatelé mohou vyhledávat podle názvu ve vyhledávání Google nebo procházet podle nejlépe hodnocených, nejpopulárnějších nebo podle žánru her. Jedna věc ohledně vyhledávání podle žánru, hry nejsou uvedeny v žádném konkrétním pořadí. Rozhodně to není abecední, ale mohlo by to být uvedeno nejpopulárnějšími.

Stahování her z Acid-Play

Jakmile najdete hru, hledáte jednotlivé stránky hry a poskytněte odkazy ke stažení. Rychlost stahování na Acid-Play je vynikající, na webu stále není několik her, ale zdá se, že jde o menšinu. Nefunkční odkazy nejsou v Acid-Play problémem, protože web je pravidelně aktualizován. Nepřehání se ani umístění reklam, zatímco odkazy na stahování jsou obklopeny reklamami, je celkem jasné, kde se nacházejí skutečné odkazy na stahování souborů, oproti reklamám.

Aktuální stav Acid-Play

Zatímco je web stále online a jsou přístupné všechny hry, zdá se, že od konce roku (2015) jsou aktualizace webu stále řidší. Populární bezplatné hry na webu jsou stále k dispozici a jsou k dispozici, ale za více než rok nebyly přidány žádné nové hry. Mezi oblíbené hry hostované na Acid-Play patří Mario Forever, Icy Tower, Little Fighter 2 a Soldat, abychom jmenovali alespoň některé. Už není mnoho webů srovnatelných s Acid Play, pokud jde o hostování a snadné stahování počítačových her zdarma. S růstem bezplatných her je mnoho starších bezplatných titulů stále méně populární.