Skip to content

Adobe Photoshop pouze za 79,95 $ … Je tato cena skutečná?

14 de Září de 2021
quozio If you give these sites 56a454d43df78cf77281dff2 5c6ee03b46e0fb0001b68166

Adobe Photoshop pouze za 79,95 $ … Je tato cena skutečná? Každý rád získá spoustu, ale pokud tato úžasná nabídka ve Photoshopu zní příliš dobře na to, aby to byla pravda, pravděpodobně je! Legitimní kopie Photoshopu jsou obecně k dispozici pouze prostřednictvím vašeho předplatného Creative Cloud. Pokud najdete web nabízející cenu, která se od toho hodně vymyká, je to s největší pravděpodobností ne legální kopie. Koneckonců, Photoshop je pravděpodobně nejvíce pirátský software na planetě. Internet to usnadnil a nyní existuje spousta stránek, které jsou ochotny vzít vaše peníze za padělanou kopii Photoshopu. Pokud těmto webům poskytnete číslo své kreditní karty, může být ztráta peněz nejméně problémem-otevřete se virům, spywaru, krádeži identity a dalším.

Jak poznat pirátství

Zde je několik dalších tipů na odhalení pirátství, přímo od Adobe:

Pokud nabídka zní příliš dobře na to, aby byla pravdivá, pravděpodobně je. Podívejte se na renomovaný web prodejce a vyhledejte tržní cenu softwaru. Pokud je na MSRP sleva více než 20% bez slev Adobe, pak existuje značné riziko, že prodávající je:

  • Pokus o prodej kopií balíků OEM bez požadovaného hardwaru,
  • Pokoušíme se znovu prodávat produkty oddělené od Adobe Collection nebo Suite,
  • Snažíme se vydávat vzdělávací verzi softwaru za úplnou maloobchodní verzi,
  • Pokoušíte se prodat padělaný nebo nelegální produkt (obvykle dodávaný na disku CD-R) s prasklým nebo falešným sériovým číslem,
  • Pokus o poskytnutí verze upgradu s padělanou předchozí verzí jako „plná“ verze aktuálního softwaru, popř
  • Pokus o prodej výrobku odcizeného prodejci nebo prodejci.

Pokud je cena Photoshopu mimo váš rozpočet, je možné, že ho opravdu nepotřebujete. Photoshop Elements nabízí téměř stejnou funkčnost Photoshopu, za zlomek ceny. ve skutečnosti je Elements často volitelným editorem fotografií ve vzdělávacích institucích K-12.

Studentské slevy jsou skutečné

Pokud máte ve své domácnosti studenta nebo pedagoga, můžete mít také nárok na snížené ceny v akademických verzích Photoshopu. Můžete také zvážit Affinity Photo a Luminar. Oba jsou zobrazovací aplikace pouze pro Mac a mají výrazně nižší cenu než Photoshop, ale mají spoustu funkcí, které najdete ve Photoshopu. Ve skutečnosti může být Luminar dokonce použit jako zásuvný modul Photoshopu. Také neslevujte z fotografií od Apple a Google Photos. Oba nabízejí možnost provádět základní úpravy nebo aplikovat efekty na fotografie. oba jsou zdarma.

Použijte svůj tablet

Další bezplatnou alternativou může být posezení v kapse nebo na tabletu. Adobe má několik aplikací- Photoshop Fix a Photoshop Mix, které vám umožňují provádět docela zajímavou práci Photoshopu na vašem zařízení Android nebo iOS. Mají dokonce funkci, kde pokud máte účet Creative Cloud, můžete svůj obrázek poslat do Photoshopu. Když se dostanete domů, obrázek se otevře ve Photoshopu a čeká, až se dostanete do práce. nejen to, ale obrázek bude přidán do vaší knihovny Creative Cloud a bude k dispozici pro použití v jakékoli aplikaci Creative Cloud.