Skip to content

Aktualizace Pixel zahrnuje bezpečnostní kontrolu, která vám pomůže v případě nouze

8 de Leden de 2023
Aktualizace Pixel zahrnuje bezpecnostni kontrolu ktera vam pomuze v pripade

V těchto problémových časech může způsob, jak upozornit nouzové kontakty, pokud se nepřihlásíte, zachránit životy.

Google oznámil novou aktualizaci pro své telefony Pixel, která obsahuje nové funkce osobní bezpečnosti spolu s lepší správou baterie, systémem spánku před spaním a některými doplňky Google Assistant.

Kontrola bezpečnosti: Kromě zpřístupnění aplikace Nouzové informace od Googlu na všech zařízeních Pixel (a detekce autonehody na zařízeních Pixel 3) vám nová funkce bezpečnostní kontroly umožňuje nastavit konkrétní dobu trvání aktivity, jako je běh, pěší turistika, nebo chodit sám. Pokud po uplynutí této doby neodpovíte na automatické přihlášení aplikace, aplikace upozorní nouzové kontakty, které určíte. „V případě, že potřebujete okamžitou pomoc nebo jste v nebezpečné situaci,“ píše Tok Tokuda z Googlu, „nouzové sdílení upozorní všechny vaše nouzové kontakty a sdílí vaši polohu v reálném čase prostřednictvím Map Google, aby vám mohli poslat pomoc nebo vás najít. “

Lepší baterie: Nejnovější aktualizace také obsahuje vylepšení adaptivní baterie pro Pixel 2 a vyšší, která vám pomohou předvídat, kdy se vám baterie vybije, a snížit aktivitu na pozadí, když si toho všimne (něco jako automatický režim nízké spotřeby iOS).

Před spaním: Aplikace Hodiny od Googlu vám nyní umožňuje usínat za uklidňujících zvuků a omezit vyrušování během spánku. Pokud zůstanete na svém telefonu, Google vám dá vědět, ve kterých aplikacích trávíte čas vzhůru, jako malé napomínání od mámy. Sunrise Alarm vám umožní probudit se ráno písničkou nebo postupně se rozjasňující obrazovkou.

Nahrávejte svým hlasem: Nyní můžete spouštět, zastavovat a vyhledávat hlasové nahrávky pomocí Google Assistant. „Hej Google, začněte nahrávat moji schůzku,“ to se stane a vy můžete ukládat přepisy přímo do Dokumentů Google.

Sečteno a podtrženo: Osobní bezpečnost je velmi důležitá, zvláště v době protestů a pandemie. Mít tyto funkce na telefonech Google Pixel je pravděpodobně vítaným doplňkem pro nás všechny.

Přes: CNET

Další informace o Google Pixel