Skip to content

Aplikace Vine Soundboard pro přidávání zábavných zvuků do vašich videí

11 de Září de 2021
509284215 56a9fefb3df78cf772abf698

Služba Vine byla ukončena, ale níže uvedené informace jsme nechali pro účely archivace. Na Vine máte jen šest sekund na upoutání pozornosti diváka. Když je čas tak omezený, začlenění chytlavých melodií a zábavných zvukových klipů využitím výhod aplikací soundboardu může často znamenat velký rozdíl v udržení zájmu a zapojení diváků. Každý, kdo je aktivní na Vine, by měl vědět, že trendy tvorby videa se na platformě neustále šíří. Přibližně každých několik týdnů se z nového videa nějakého šťastného uživatele rychle přes noc stane mem nebo trend, který inspiruje všechny druhy uživatelů Vine k vytváření a zveřejňování vlastních verzí. The My Name Is Jeff zvukový klip z filmu 22 Jump Street je jedním z příkladů trendu, který se na Vine stal velmi virálním. Uživatelé přišli se všemi druhy různých a kreativních způsobů, jak vložit klip do svých videí způsobem, který by mohl diváky rozesmát. Pokud rádi zveřejňujete videa Vine a budujete si věrné uživatele, kteří budou vždy ochotni vaše příspěvky změnit, pravděpodobně budete chtít vědět o těchto typech trendů spolu s aplikacemi soundboardu třetích stran. které vám usnadní vstup do nich.

Best of Vine Soundboard

Best of Vine Soundboard je jednou z nejlépe hodnocených zvukových aplikací Vine v App Storu. Získáte 115 nejlepších a nejpopulárnějších trendových zvuků a funkci přetažení ve spodní části obrazovky pro uložení oblíbených zvuků. Chcete -li povolit sdílení a odstraňovat reklamy, upgradujte na profesionální verzi. Best of Vine dokonce podporuje Apple Watch!

Dubsmash

Ačkoli jediným účelem Dubsmash není jen sdílení na Vine, určitě je to pro něj užitečné. Vyberte zvuk, nahrajte si s ním a poté si zvuk uložte do zařízení a nahrajte jej do Vine.

VineBoard

Další populární zvukovou deskou Vine pro iOS je VineBoard, která má jiné rozhraní než ostatní soundboardy a více než 400 zvuků – zdarma. Můžete také vyhledávat zvuky, ukládat a ukládat své oblíbené položky a měnit jejich pořadí, jak chcete.

VSzvuky

VSounds vám umožňuje procházet všechny druhy několika zvukových klipů Vine, od „brambor“ po „mám rád želvy“. Abyste mohli používat všechny zvuky, musíte provést nákup v aplikaci za 1,99 $.

SoundPal

SoundPal je relativně nová aplikace s několika zvukovými klipy, které můžete poslouchat a používat zdarma. Stejně jako VSounds, pokud chcete plně využít zvuků, které aplikace nabízí, budete muset v aplikaci zakoupit 0,99 $, abyste odemkli další zvuky.

Vclips

Pokud jste uživatelem systému Android a nepůsobí na vás předplatné v aplikaci, které potřebujete pro přístup ke všem zvukům, zkuste Vclips. Aplikace nabízí přes 70 bezplatných zvuků, které můžete přejíždět a hrát.

Soundboard pro Vine zdarma

Tato aplikace poskytuje uživatelům iOS o něco větší rozmanitost, která je bezplatná ve srovnání s VSounds a SoundPal, které nabízejí pouze několik zvuků zdarma. Soundboard pro Vine Free nabízí asi 20 zvuků zdarma a navíc možnost upgradu 2,29 $ za přístup ke všem.

Musical.ly

Dobře, takže Musical.ly není přesně typ aplikace „soundboard“, protože se zaměřuje spíše na hudbu než na zvuky, ale rozhodně je to jedna z nejlepších aplikací, pokud chcete jako hudbu na pozadí používat bezplatné klipy populárních skladeb ve vašich videích Vine. Musical.ly je sociální síť, ale můžete ji použít k ukládání videí, která s ní vytvoříte, a jejich nahrání na jiné sociální sítě, včetně Vine.

Využijte hudby a zvukových efektů Vine

Věděli jste, že Vine má funkce, které vám umožňují přidávat hudbu a zvuky do vašich videí? Při úpravě nové révy klepněte na hudební nota ikonu ve spodní části obrazovky a přidejte hudbu na pozadí pomocí klipů, které navrhuje Vine, nebo připojením k vaší hudební knihovně. Případně klepněte na zvuková vlna ikonu zobrazíte výběr populárních zvukových efektů podobných těm, které nabízejí výše uvedené aplikace třetích stran, které můžete vložit do svých videí.