Skip to content

Apple bere WWDC Online jako událost pouze pro digitální účely

8 de Srpen de 2021
GettyImages 1153514953 c79ba5e0acd640c0a08dc18aed6570a9

Proč na tom záleží

Vzhledem k tomu, že se kvůli obavám z koronaviru ruší nebo odkládá stále více osobních technologických akcí, Apple celý problém obchází a svou výroční konferenci pro vývojáře nabízí jako zážitek pouze online. Apple oznámil, že jeho výroční vývojářská konference WWDC bude nabízena jako akce pouze pro digitální a online účely, která se bude konat v červnu.

Co řekli: „Letos v červnu přináší WWDC20 milionům talentovaných a kreativních vývojářů po celém světě zcela nový online zážitek,“ píše Apple na své webové stránce pro vývojáře. „Připojte se k nám a získejte plně nabitý program – včetně Keynote a relací – abyste získali včasný přístup k budoucnosti platforem Apple a spojili se s inženýry Apple.“ Apple také uvádí, že další podrobnosti budou k dispozici na webu, prostřednictvím e -mailu a v aplikaci Apple Developer.

Velký obraz: Mnoho technologických společností nedávno zrušilo své osobní akce kvůli obavám z velkých setkání. Microsoft přesunul vlastní vývojářskou událost Build do online prostoru, zatímco Facebook zrušil svou každoroční vývojářskou akci F8. Google také zrušil I/O na květen. Herní konference GDC a E3 byly zrušeny nebo odloženy, světový mobilní kongres ve Španělsku byl zrušen a společnost Adobe také upustila od plánů pro svou každoroční akci Summit.

Sečteno a podtrženo: Apple je vhodný k tomu, aby mohl nabídnout online akci poté, co své Keynotes streamoval naživo po mnoho let. To, jak zvládnou intimnější vývojářské workshopy a relace dávání a přijímání v reálném čase, si může každý domyslet, ale mohlo by to ukázat cestu k novému způsobu pořádání těchto masivních akcí.

Staňte se odborníkem na vývoj