Skip to content

Apple možná připravuje uvedení svého největšího produktu na trh

10 de Květen de 2023
GettyImages 1354308948 243f8a05b8584cf881b9875fedfa8337

Vzhledem k tomu, že další velká událost společnosti Apple bude pravděpodobně za měsíc nebo dva, BloombergSpecialista společnosti Apple Mark Gurman očekává, že to může být jeho největší rok pro nový hardware všech dob. Jak vysvětluje Gurman, Apple má tendenci odhalovat malé aktualizace a produkty na jaře, odhalit nový software v létě a uvést většinu svého hardwaru na podzim. Je to strategie určená k vybudování očekávání nových produktů a zvýšení pravděpodobnosti lukrativní prázdninové sezóny. Gurman se však také domnívá, že řada podání u Euroasijské ekonomické komise by mohla naznačovat, že Apple má na jarní akci naplánovanou větší sestavu.

12 záznamů, které Consomac objevil, zahrnuje tři nevydané modely iPhone a devět nevydaných modelů iPadu. V současné době seznamy odhalují pouze identifikační čísla jako „A2595“ a „A2766“, takže specifikace a výkon jsou stále záhadou. Zatímco záměr Applu je stále nejistý, Gurman je přesvědčen, že oznámí (a následně vydá) rozsáhlou produktovou řadu v roce 2022. Prozatím si však nemůžeme být zcela jisti, zda Apple plánuje odhalit některé z těchto zařízení dříve než obvykle v roce 2022. na jaře nebo pokud předčasně předloží plánovanou podzimní sestavu.

Apple představil nové aktualizace produktů ve svém ústředí v Cupertinu

Budeme muset počkat na jarní akci společnosti Apple, která se očekává v březnu nebo dubnu, abychom zjistili, zda nejsou nějaká oznámení o hardwaru učiněna dříve než obvykle. Ale Gurmanovi bylo řečeno, že očekává, že letos na podzim uvidí společnost „nejširší škálu nových hardwarových produktů v její historii“. Ať tak či onak, někdy v roce 2022 se pravděpodobně dočkáme spousty nového hardwaru pro iPhone a iPad.