Skip to content

Archivujte zprávy na Facebooku

13 de Červenec de 2021
GettyImages 200286517 001 5a762ef73037130036d10dae 963b87f7ab834be5a7609146d9df4df5

Možná se budete více soustředit, pokud konverzace na Facebooku, které jste si přečetli a zpracovali, nezůstanou ve vaší doručené poště. Konverzace můžete mazat. Archivace zpráv je však skryje z vaší doručené pošty až do příští výměny zpráv s danou osobou. Archivace ve službě Facebook Messenger přesune konverzaci do samostatné složky, aby vaše doručená pošta byla čistá a organizovaná.

Archivujte konverzace na Facebooku ve svém počítači

V prohlížeči počítače archivujte konverzace na Facebooku na obrazovce Pokecu. Existuje několik způsobů, jak se tam dostat.

 1. Vybrat Posel ikona v pravém horním rohu obrazovky Facebooku.

 2. Vybrat Zobrazit vše v aplikaci Messenger. Pokud je zpráva otevřená a zobrazuje se ve spodní části Facebooku, najděte ikonu Otevřít v Messengeru možnost z rozevírací nabídky vedle profilového obrázku uživatele.

  Příkaz „Zobrazit vše v Messengeru“

 3. Vybrat tříbodové menu to je viditelné, když podržíte ukazatel myši nad vláknem v konverzaci, kterou chcete archivovat.

  Tříbodová nabídka pro konverzaci v Messengeru

 4. Vybrat Skrýt z rozbalovací nabídky. Vybraná konverzace se přesune do složky Skryté chaty.

  Příkaz Skrýt pro konverzaci v Messengeru

 5. Chcete-li zobrazit obsah složky Skryté chaty, vyberte ikonu Nastavení rychlostního stupně v horní části obrazovky aplikace Messenger a vyberte Skryté rozhovory.

  „Skryté chaty“ v nabídce Nastavení v Messengeru

Pokud je konverzace nepřečtená, zobrazí se jméno odesílatele ve složce Skryté chaty tučným písmem. Pokud jste si konverzaci předtím prohlíželi, jméno odesílatele se zobrazuje běžným písmem.

Archivujte pomocí aplikace Facebook Messenger pro iOS

Na mobilních zařízeních je aplikace iOS Messenger oddělená od aplikace Facebook. Oba jsou ke stažení zdarma pro váš iPhone nebo iPad. Archivace konverzace v aplikaci Messenger pro zařízení iOS:

 1. Otevřete Messenger a zobrazte seznam vláken chatu.

 2. V konverzaci, kterou chcete archivovat, táhněte prstem zprava doleva, dokud se nezobrazí možnost nabídky.

 3. Vyberte třířádkovou nabídku.

 4. Klepněte na Archiv.

  Třířádková nabídka a příkazy Archivovat v Messengeru pro iOS

Archivujte pomocí aplikace Facebook Messenger pro Android

Na mobilních zařízeních Android klepněte a podržte konverzaci a vyberte Archiv. Pokud konverzaci nevidíte, přejděte na Chaty ze spodní části aplikace nebo použijte šipku zpět v levém horním rohu otevřené konverzace.

Archivace konverzace v Messengeru pro Android

Chcete-li najít archivovanou konverzaci, zadejte jméno jednotlivce do vyhledávacího panelu v horní části obrazovky aplikace Messenger.