Skip to content

Co je Hi5 a čím se liší od Facebooku?

17 de Září de 2021
hi5 573357033df78c6bb07c3d7d

Hi5 je sociální síť zaměřená na lidi, kteří mají zájem o flirtování, randění a navazování nových přátelství. Je téměř identický s webem Tagged. Oba weby vlastní sociální a mobilní technologická společnost The Meet Group. Možná jste nikdy neslyšeli o sociální síti Hi5, ale existuje už déle než Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, Tumblr a Pinterest a stále sílí.

Stručná historie Hi5

Hi5 se stala jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí v roce 2007, kdy zažila obrovský nárůst růstu, přičemž velká část této popularity pocházela ze Střední Ameriky. Tato stránka dostala svůj název podle funkce, která dala členům příležitost dát svým přátelům virtuální high-fives. Pětky byly použity jako způsob, jak popsat přátelský vztah. Bývaly doby, kdy uživatelé mohli rozdávat pětky válečníků, rozdrtit pětky, pětky spoluhráčů, švindlové pětky a mnoho dalších typů pěti.

Začínáme s Hi5

Hi5 je zdarma a můžete si na něm vytvořit vlastní profil jako na každé jiné sociální síti. Přestože byla kdysi jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí pro stolní web, než se mobilní používání stalo tak běžným proudem jako nyní, budete si chtít stáhnout a používat mobilní aplikaci Hi5, která je zdarma pro zařízení Android a iOS, získejte z webu maximum.

Jak se Hi5 liší od Facebooku?

Facebook je známý jako soukromá sociální síť, kterou používáte ke spojení s lidmi, které již znáte v reálném životě. Ačkoli může kdokoli vytvářet veřejné příspěvky, přitahovat sledující na své profily, místo aby musel všechny schvalovat jako přátele, připojovat se ke skupinám a účastnit se diskusí na veřejných stránkách, Facebook není specificky strukturován tak, aby vyhledával a poznával nové lidi. Hi5 je naopak o poznávání nových lidí. Když používáte aplikaci, můžete poblíž najít lidi, které si můžete přidat jako přátele. Podobně jako funguje oblíbená seznamovací aplikace Tinder, můžete si zahrát „Meet Me“ lajkováním nebo předáváním navazujících spojení. Aplikace je optimalizována pro chatování, takže se můžete s někým okamžitě spojit a naplánovat si schůzku. Přestože je Hi5 mnohem otevřenější než Facebook, stále máte kontrolu nad nastavením ochrany osobních údajů, takže můžete aplikaci používat přesně tak, jak chcete. Hi5 dává uživatelům možnost setkat se s lidmi rychleji díky upgradu na VIP balíčky. Stejně jako Tagged má Hi5 herní funkci „Domácí mazlíčci“, kde si přátelé mohou navzájem konkurovat.

Proč používat Hi5?

Hi5 je dobrá volba pro sociální sítě, pokud máte zájem objevovat nové lidi ve vašem místě, spojit se s nimi, trochu si popovídat online a případně se potkat. Spousta lidí to používá jako formu online seznamky. Pokud více sledujete to, o co se snaží vaši současní přátelé, příbuzní, spolupracovníci a známí, pak je Facebook lepší volbou. Uložte si Facebook do vztahů v reálném životě a pomocí Hi5 se seznamujte s novými lidmi. Časté dotazy

  • Jak smažu svůj účet Hi5?

    Chcete -li smazat svůj účet a zrušit svůj profil, přejděte na Účet > Nastavení > zrušení Účet. Vybrat Ano, chci zrušit svůj účet, zadejte heslo a vyberte Zrušení účtu.

  • Jak obnovím svůj účet Hi5?

    Pokud jste si vytvořili účet Hi5, ale nějakou dobu jste jej nepoužívali, lze jej deaktivovat. Chcete -li jej znovu aktivovat, přejděte na hi5.com/reactivate_account.html, zadejte svou e -mailovou adresu a klikněte Předložit. Hi5 váš účet znovu aktivuje a pošle vám e -mail s odkazem pro nastavení nového hesla

  • Jaké jsou některé další alternativy Facebooku?

    Kromě Hi5 patří mezi další méně známé alternativy Facebooku Vero, Minds a Ello. Populární platformy sociálních médií jako Instagram, Reddit a Telegram také nabízejí mnoho stejných funkcí jako Facebook.