Skip to content

CES 2021: PopSockets nakonec přejdou na MagSafe

13 de Červenec de 2021
PopSockets 462ba9784e994083a04a235c108dac91

Klíčové jídlo

  • MagSafe PopSockets se drží nového magnetického zadního panelu iPhone 12.
  • MagSafe znamená, že je můžete odebrat a nahradit tolikrát, kolikrát chcete.
  • Na rozdíl od lepkavých PopSocketů verze MagSafe nebrání indukčním nabíječkám Qi.
Kdo nemá rád PopSockets? Někteří lidé, určitě. Ale pokud máte iPhone 12, dlužíte si sami sebe, abyste vyzkoušeli … MagSafe PopSockets. Ano, MagSafe PopSockets, vzácné dvouslovné kombo v bingo módního slova. IPhone 12 má na zadním panelu kruh magnetů, který jej připevňuje k nabíječkám a pouzdrům a zajišťuje jejich dokonalé vyrovnání. Nyní PopSockets vyrobila PopGrip a PopWallet, které používají tento magnet. PopGocky PopSockets jsou ty vyskakovací rukojeti, které má každý teenager na světě na zadní straně telefonu. Usnadňují uchopení telefonu v jedné ruce, fungují jako stojánek a můžete tam dokonce zabalit kabel sluchátek, abyste měli pořádek. „Proč tedy jeden potřebuješ? No, nepotřebuješ, ale neměl bys je ani otřít jako výstřelek.“ Doposud se příslušenství PopSockets lepilo na zadní stranu telefonu, tabletu, Kindle, fotoaparátu nebo jiného zařízení pomocí lepivého lepicího disku. To může být uvolněno a přemístěno, a pokud telefon nebo pouzdro před lepením očistíte alkoholem, můžete ho docela dobře znovu nalepit, než špína a vlákna nakonec všechno zničí. Díky magnetickému nástavci můžete PopGrip přilepit a odlepit po celý den a nikdy se neuvolní. Nevýhodou je, že magnetické spojení není tak silné jako lepkavé spojení.

Nové MagSafe PopSockets

Tyto nové PopSockety, které by se měly začít uvolňovat na jaře, se drží na zadní straně pouzdra s podporou MagSafe. Tyto případy, dostupné od společnosti Apple a dalších, se lepí na iPhone a mají vlastní magnetickou záda. Měli by také projít napájením z indukčního nabíjecího puku MagSafe, pokud jej používáte. Kompatibilní pásky PopGrips mají větší základnu než lepkavé verze, což zabraňuje naklánění a stříhání jednotky od magnetického tahu. A protože tyto MagSafe PopGrips mají vysoce třecí podložku a drží se pouzdra, které bude pravděpodobně méně kluzké než skleněná zadní strana iPhonu, měly by také odolat sklouznutí z montážního kruhu MagSafe. Mezi další nové položky kompatibilní s MagSafe patří PopWallet +, pouzdro na držák karty s magnetickým štítem a integrovaným uchopením a PopGrip Slide Stretch (k dispozici v březnu 2021), který se vzdává všech druhů lepivosti ve prospěch ovinovacího úchopu, aby byl zajištěn. Jedná se o dobrý způsob, jak používat PopSockets s telefony jiných značek než MagSafe pokrytými nepřilnavými pouzdry.

PopSocket Slide Stretch, který nepoužívá žádné lepidlo ani magnetismus.

Proč používat PopSockets?

Tak proč ho potřebujete? No, neděláte, ale neměli byste je ani otřít jako výstřelek. Máme celý příspěvek o tom, proč jsou PopSockets skvělé. Jedním z použití, které není zahrnuto v tomto příspěvku, je přidání uchopení fotoaparátu do telefonu. Nalepte jej na zadní stranu telefonu směrem ke spodnímu konci. Poté můžete telefon držet vodorovně v jedné ruce a prvními dvěma prsty kolem hřídele PopGrip. Díky palci můžete klepnout na tlačítko spouště na obrazovce. Na iPhonu jsou hlavní ovládací prvky také v dosahu tohoto palce. Díky tomu je téměř nemožné telefon upustit, zatímco si uvolníte druhou ruku pro úkoly zaměřené na klepnutí nebo si upravíte vlasy pro perfektní selfie. Tento trik nefunguje tak dobře s novými MagSafe PopGrips, protože je nelze umístit blízko spodního okraje telefonu, ale za méně než 10 $ si můžete dovolit vyzkoušet starou lepivou verzi. Nikdy nevíš. Možná se vám to bude líbit. Chcete více? Podívejte se na naše pokrytí CES 2021 přímo zde.