Skip to content

Jak vypnout aktivní stav na Facebook Messengeru

18 de Srpen de 2021
father and daughter with credit card at laptop 547017497 59b080f5d088c00013a7df6d

Co vědět

 • Z Facebooku na ploše otevřete Messenger a vyberte Možnosti (tři tečky), poté vyberte Vypněte aktivní stav.
 • Zvolte vypnout aktivní stav pro všechny kontakty, všechny kontakty kromě určitých lidí nebo pouze pro některé kontakty.
 • V aplikaci Messenger přejděte na svou profilovou stránku a vypněte ji Aktivní stav.

Tento článek vysvětluje, jak vypnout aktivní stav na Facebook Messengeru, aby ostatní nemohli zjistit, že jste online. To je užitečné, pokud dostáváte mnoho rušivých zpráv.

Jak vypnout Facebook Messenger

Messenger můžete zpřístupnit pouze konkrétním přátelům na Facebooku a zároveň se všem ostatním zobrazovat offline, nebo se můžete skrýt před všemi svými přáteli a kontakty na Facebooku. Když vypnete aktivní stav, můžete přijímat zprávy, ale nebudete na zprávy upozorněni. Vše, co obdržíte, když je Messenger vypnutý, se zobrazí ve vaší doručené po zapnutí aktivního stavu. U obou výsledků postupujte takto:

 1. Otevřete svůj profil na Facebooku, otevřete Messenger a vyberte Možnosti, označené třemi vodorovnými tečkami.

 2. Vybrat Vypnout aktivní stav.

  Facebook Vypnout aktivní stav

 3. Nyní jsou na výběr tři možnosti podle toho, koho chcete ve Facebook Messengeru zablokovat nebo skrýt:

  • Vybrat Vypnout aktivní stav pro všechny kontakty deaktivovat zasílání zpráv pro všechny vaše přátele a kontakty na Facebooku.
  • Vybrat Vypnout aktivní stav pro všechny kontakty kromě pokud se chcete skrýt před Facebook Messengerem pro většinu vašich kontaktů, ale chcete, aby vám pár vyvolených mohlo posílat zprávy.
  • Vybrat Vypněte aktivní stav pouze u některých kontaktů pokud existuje několik přátel z Facebooku, pro které byste chtěli zakázat chat.

  Možnosti aktivního stavu na Facebooku

 4. Pokud jste vybrali druhou nebo třetí možnost, zadejte jména přátel, které chcete před Messengerem skrýt, a poté je vyberte tak, jak vám budou navrženi.

  Snímek obrazovky se jmény v Vypnout aktivní stav

 5. Až skončíte s výběrem přátel, které byste měli zablokovat, vyberte dobře. Chcete -li se znovu zviditelnit, postupujte podle prvních dvou kroků, ale vyberte Zapněte aktivní stav z Možnosti aplikace Messenger Jídelní lístek.