Skip to content

Co je Photoshop Express Editor?

6 de Červenec de 2021
GettyImages 538475593 58eab4585f9b58ef7e337cee

Photoshop Express Editor je bezplatný online editor obrázků, který je vhodný pro všechny úrovně uživatelů k dosažení působivých výsledků. Protože se Photoshop stal slovesem, musí existovat jen velmi málo lidí, kteří o Adobe Photoshopu ještě neslyšeli, ale náklady na aplikaci mohou být pro mnohé nepřiměřené. Díky nabídce Photoshop Express Editoru jako bezplatného nástroje však Adobe nabízí způsob, jak do světa Photoshopu představit nové uživatele. Bezplatné online editory obrázků obvykle spadají do dvou táborů. Existuje více základních aplikací, které používají globální úpravy fotografií, a pokročilejší aplikace, které replikují většinu funkcí nalezených v plnohodnotných aplikacích pro úpravy obrázků, což umožňuje přesnější úpravy konkrétních oblastí fotografie. Photoshop Express Editor spadá do prvního tábora, ale nabízí dostatek energie, aby umožnil vytváření působivých výsledků.

Nejdůležitější vlastnosti aplikace Photoshop Express Editor

Jak byste očekávali od Adobe, Photoshop Express Editor je velmi dobře prezentovaný online editor obrázků s dobrou řadou funkcí.

  • Jasné a dobře prezentované uživatelské rozhraní
  • K úpravám fotografií není nutná registrace
  • Mnoho nástrojů nabízí volitelné miniatury s různými sílami použitých efektů
  • Jednoduchý Červené oko nářadí
  • Vyvážení bílé nastavení s předvolbami pro běžné světelné zdroje
  • Chcete-li odstranit dřívější úpravy, aniž byste ovlivnili pozdější úpravy, vypněte efekty
  • Oprava nástroj představuje nástroj klonovacích razítek velmi uživatelsky přívětivým způsobem
  • Ozdobte fotografie textem a řadou základní grafiky
  • Snadné přepínání do a z režimu celé obrazovky

Proč používat Photoshop Express Editor

Slovo vyjádřit Název v editoru Photoshop Express jasně ukazuje zamýšlené použití tohoto bezplatného online editoru obrázků. Nesnaží se nahradit plnohodnotnou aplikaci pro úpravu fotografií na ploše, ale místo toho je nabízena uživatelům, kteří tento druh energie nepotřebují, nebo pokročilým uživatelům, kteří chtějí rychle, ale kvalitně upravit fotografie, když jsou mimo hlavní počítač. Pokud jste použili Variace ve Photoshopu budete obeznámeni se způsobem, jakým mnoho nástrojů v aplikaci Photoshop Express Editor nabízí řadu miniatur s různými použitými nastaveními. Pak stačí kliknout na miniaturu, která nejvíce odpovídá požadovanému efektu a automaticky se použije na váš obrázek. Považujeme to za skutečně intuitivní a uživatelsky přívětivý způsob, jak povzbudit nezkušené uživatele, aby upravovali své fotografie způsobem, který by za normálních okolností neměli. Protože uživatelé pracují na obrázku online, neriskují poškození původní fotografie a rozhraní usnadňuje odstranění jakýchkoli úprav před stažením a uložením konečné fotografie. The Vyzdobit obrazovka nabízí řadu zábavných nástrojů, které uživatelům umožňují dosahovat kreativnějších výsledků. Text lze aplikovat a upravovat a přidání řečových bublin a grafiky by mělo mnoho uživatelů na nějakou dobu pobavit.

Některá omezení aplikace Photoshop Express Editor

Stejně jako u všech online editorů obrázků je i největší síla Photo Express Editoru jeho největší slabinou. I když jej lze použít na jakémkoli počítači bez instalace softwaru, je odkázán na rozumné připojení k internetu. Je třeba poznamenat, že vývojáři vytvořili relativně výkonné a přístupné nástroje, a tak pokročilejším uživatelům může chybět některá vyšší úroveň kontroly, na kterou jsou zvyklí. Například Oprava nástroj je v podstatě klonovací razítko, ale byl navržen tak, aby uživatelům umožnil experimentovat přesunem zdrojové i cílové oblasti. I když to jistě povzbudí nezkušené uživatele klonovat a odstranit části jejich fotografií, pro pokročilejšího uživatele pomocí nástroje pro rychlé úpravy to může být trochu frustrující. Photoshop Express Editor je omezen pouze na funkční obrázky JPEG, a i když by to mělo být pro většinu uživatelů v pořádku, trochu to omezuje užitečnost.

Pomoc a podpora

Toto je editor obrázků navržený tak, aby byl co nejpříjemnější pro uživatele, a když je vybráno mnoho nástrojů, rozhraní zobrazuje informace a tipy k jejich použití. Tato kontextová pomoc znamená, že v mnoha případech mohou i nezkušení uživatelé rychle začít experimentovat s neznámými nástroji. Je tam také Pomoc podnabídka v nabídce nastavení s odkazy na Časté dotazy a Fóra, který by měl nabídnout dostatečný rozsah rad pro většinu situací. K dispozici je také položka nabídky nabízející zpětnou vazbu k aplikaci Photoshop Express Editor, která nabízí snadno přístupný způsob, jak sdílet své myšlenky s vývojáři, i když je třeba poznamenat, že je ve vícestránkovém formátu otázek, takže nemůžete poslat komentář k jednomu řádku. Editor Photoshop Express můžete vyzkoušet na webu Photoshop Express.