Skip to content

Co je to Microsoft Search?

13 de Srpen de 2021
GettyImages 6760175001 a6f0a215af0140479f603e6fd62874e2

Od sady Office a mobilní aplikace Sharepoint po Outlook a Bing.com, Microsoft Search předvídá vaše potřeby s minimálním vstupem. Tato funkce funguje nejlépe s obchodními službami společnosti Microsoft a umožňuje společnostem, školám a organizacím využívat výhod technologie založené na umělé inteligenci a udržovat tak kontakty s kolegy a partnery. Zde je to, co potřebujete vědět o funkci řízené AI.

Microsoft Search funguje nejlépe na účtech Windows

Pro nejlepší produktivitu použijte Microsoft Search s produktem Microsoft, jako je Outlook, SharePoint nebo Microsoft 365 – nebo s počítačem, notebookem nebo tabletem Windows 10. Chcete -li používat funkci vyhledávání v Bingu, musíte být přihlášeni k účtu Microsoft. Počítačové programy a mobilní aplikace společnosti Microsoft obsahují funkci vyhledávání. K Microsoft Search můžete přistupovat také z hlavního panelu Windows 10, což dává celému vašemu obchodnímu nebo osobnímu ekosystému intuitivní a kontextový nádech.

Microsoft Search se synchronizuje napříč platformami

Stejně jako funkce kontinuity Apple, Microsoft Search vám poskytuje stejné zkušenosti se shromažďováním dat na všech jeho platformách, včetně stolních počítačů, mobilních zařízení a webu. Panel vyhledávání vypadá na všech platformách stejně a výsledky vyhledávání lze ukládat a stahovat na jiné platformy. Můžete také nastavit, aby se výsledky vyhledávání naplnily pro několik uživatelů v rámci firmy nebo organizace.

Microsoft Search vyžaduje konfiguraci správy

Přestože je Microsoft Search určen ke snížení produktivity kanceláře, vyžaduje určité přizpůsobení pro správu, aby vyhovovalo firmě nebo organizaci, která ji používá. I když je základní nastavení Microsoft Search jednoduché, existuje mnoho Power Apps jako Slack, SQL Server a DropBox, které mohou administrátoři přidat pro další přizpůsobení ekosystému společnosti. Správci mohou také vytvářet vlastní barvy a loga pro prostředí Microsoft Search v jejich společnosti.

Vyhledávání Microsoft funguje s důvěryhodným cloudem

Microsoft Trust Cloud funguje s ověřováním Azure Active Directory k naplnění výsledků pro uživatele vyhledávání. To znamená, že metoda vyhledávání se liší od mechanismů pohánějících veřejné vyhledávání Bing, čímž se do Microsoft Search přidává další vrstva zabezpečení.

Digitální zařízení ilustrující cloudový koncept

Nejlepší použití pro Microsoft Search

Pokud jste nastaveni na používání Microsoft Search, zde jsou některá z nejlepších použití:

  • Kontakty a schůzky: Najděte kontaktní informace, podrobnosti o nadcházejících schůzkách s kolegy, sdílené interní dokumenty, členství ve skupině a další.
  • Skupinové informace: Najděte podrobnosti o skupinách v organizaci, lidech v určitých skupinách a obsahu sdíleném mezi konkrétními skupinami.
  • Dokumenty: Vyhledejte interní dokumenty, zdroje a nástroje a sledujte dokumenty a soubory vytvořené vámi, kolegy nebo členy skupiny.
  • Weby SharePoint: Vyhledejte weby SharePoint, které jste vytvořili nebo které vytvořili kolegové nebo členové skupiny.
  • Ukládejte konverzace: Najděte si individuální konverzaci s kolegy a také chaty v Microsoft Teams nebo Microsoft Yammer.
  • Dostat směr: Hledejte místa a směry budov, kanceláří, areálů.