Skip to content

Co jsou to sluchátka do uší a jak fungují?

4 de Červenec de 2021
surfaceearbuds 993c0d58e9c94172be28a129d14c66df

Společnost Microsoft připravuje skutečně bezdrátová sluchátka do uší, která jsou připravena pro hudbu a podcasty, ale také skvělý doplněk pro Microsoft Office.

Co jsou to sluchátka do uší?

Surface Earbuds jsou Bluetooth sluchátka, která nemají žádný vodič spojující každé sluchátko dohromady (první pro Microsoft). Společnost Microsoft říká, že jsou navrženy tak, aby poskytovaly skvělý zvuk díky technologii potlačení šumu, dalším mikrofonům a jsou navrženy tak, aby pohodlně seděly.

Jak fungují povrchová sluchátka?

Společnost Microsoft povolila dotykové povrchy, takže můžete pomocí sluchátek komunikovat pomocí gest. Můžete tedy klepnout, dotknout se a přejetím prstem, můžete upravovat hlasitost, uskutečňovat hovory a otevírat programy jako Spotify v systému Android, aniž byste se dívali na obrazovku. Funkce Wi-Fi jim umožňuje bezproblémovou spolupráci s Microsoft Office a můžete diktovat úkoly, číst e-maily a odpovídat na ně, přidávat věci do svého kalendáře. Kromě toho můžete do prezentací v Powerpointu přidávat titulky v reálném čase a procházet snímky, aniž byste se zařízení dotkli. Pomocí Bluetooth se můžete připojit k telefonu Android, zařízení Microsoft nebo iPhone. Odtud můžete uskutečňovat a přijímat telefonní hovory, poslouchat hudbu a provádět příkazy úplně svým hlasem. Držením prstu naplocho na povrchu sluchátek aktivujete virtuálního asistenta. Sluchátka Surface Earbuds fungují jak s Cortanou (na platformě Microsoft), tak s Google Assistant na Androidu. Pro nejlepší přizpůsobení společnost Microsoft doporučuje, abyste si je vložili do uší pupenem dolů a poté je otočili proti směru hodinových ručiček, abyste je zajistili.

Technické podrobnosti, které je třeba vědět

Společnost Microsoft slibuje 24hodinovou výdrž baterie, pokud je uložena v nabíjecím pouzdře. Od pouzdra můžete očekávat 8 hodin nepřetržitého přehrávání a poté další (2) 8hodinové poplatky. 10minutové nabíjení přidává další hodinu výdrže baterie. Sluchátka Surface Earbuds mají vodotěsnost IPX4, což znamená, že jsou vodotěsná, nikoli vodotěsná. Společnost Microsoft obsahuje tři páry silikonových koncovek do uší (velikosti: S / M / L), které vám pomohou pevně sedět. Nabíjecí pouzdro používá USB-C (krabička bude obsahovat nabíjecí pouzdro pomocí kabelu USB-C na USB-A). Sluchátka Microsoft Surface Earbuds jsou kompatibilní s Windows 10, Android 8.1 až 4.4, iPhone 11, X, 8, 7, 6 a 5, iOS 13 až 9 a Bluetooth 4.1 / 4.2.

Alternativní produkty k povrchovým sluchátkům

Nejlepšími konkurenty pro tato nová sluchátka jsou Apple AirPods / AirPods Pro a Amazon Echo Buds. Všechny tři nabízejí potlačení šumu a velmi dobrou kvalitu hudby.

Kde najdete povrchová sluchátka

Společnost Microsoft, která byla původně vydána na prosinec 2019, posunula datum vydání na první polovinu roku 2020. Budete si je moci koupit přímo od společnosti Microsoft, stejně jako v maloobchodních a online technologických prodejnách.